6:1
6:4
- : -

FBC ORCA KRNOV - SK Domaslavice 14:7
2. Jaromír Filip, 7. Filip Svoboda, 25. Filip Svoboda, 30. Jaromír Filip, 33. David Musil, 34. Ondřej Miškov, 36. Filip Fňukal, 40. David Matušinský, 41. Ondřej Miškov, 46. Ondřej Miškov, 49. Jaromír Filip, 51. Ondřej Miškov, 52. Dominik Fňukal, 55. David Musil - 2. Martin Chmiel, 9. Michal Starostka, 39. Filip Górny, 53. Vojtěch Peterek, 59. Lukáš Zaslavskij, 59. Vojtěch Peterek, 60. Radek Jantoš; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: René Frydrych 28 - Patrik Szczypka 35; po třetinách: 2:2, 6:1, 6:4;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Krnov: 21, Domaslavice: 15
59:59
Komentář trenéra domácích, Štěpána Lhoťana: Dneska dobrý výkon, až na první třetinu, kdy jsme zvolili tempo přátelského utkání. Zdravíme naše fanoušky, děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů, Petr Fikoczek: Děkujeme rozhodčím, domácím gratulujeme. Od druhé třetiny jsme byli všude pozdě, vymýšleli chyby, pak už jsme zčali vyhlížet konec zápasu. Snad se v této sezóně ještě potkáme.
59:21
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radek Jantoš, asistoval Tomáš Milerský (14:7).
58:57
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
58:37
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Martin Zemánek (14:6).
58:12
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Filip Górny (14:5).
55:52
Vyloučen hráč Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Ondřej Janáč (14:4).
52:59
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (13:4).
51:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (13:3).
50:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Svoboda (12:3).
48:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (11:3).
47:08
Vyloučen hráč David Beneš družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
45:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Dominik Fňukal (10:3).
45:15
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (9:3).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Krnov: 17, Domaslavice: 10
39:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Matušinský, asistoval David Musil (8:3).
38:57
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Martin Návrat (7:3).
36:15
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
35:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Filip Svoboda (7:2).
34:57
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
33:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (6:2).
32:56
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Štěpán Čevela (5:2).
29:39
24:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (3:2).
23:19
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Krnov: 11, Domaslavice: 10
15:07
Vyloučen hráč Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:19
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Michal Starostka, asistoval Tomáš Milerský (2:2).
06:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Dominik Fňukal (2:1).
01:49
01:25
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Chmiel, asistoval Michal Starostka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: David Beneš, Lukáš Skulina, Martin Návrat, Vojtěch Peterek, Martin Zemánek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Vážení příznivci florbalu, vítám Vás z haly SH ZŠ Krnov u dnešního zápasu, ve kterém se mezi sebou utká tým domácích (FBC ORCA KRNOV) a tým hostů (SK Domaslavice).
00:00
Po 4. kole má Krnov 9 bodů a obsazuje 2. místo v tabulce Divize E - zatím prohrál jeden zápas, kde podlehl Zlínu v prodloužení. Naopak Domaslavice nemají o nic méně bodů, než Krnov, "dýchají Krnovákům na záda". Po 4. kole v tabulce Divize E, patří Domaslavicím 4. příčka s 8body - taktéž prohrály 1 zápas, ve kterém nestačily Uničovu. Za Krnov má nejvíce kanadských bodů hráč Ondřej Miškov, který jich za pouhé 4 zápasy nasbíral neuvěřitelných 22.
00:00
Na Domaslavické straně je nejproduktivnější hráč Michal Starostka s 11kanadskými body. Bude to vyrovnaný zápas? Dokáže Krnov porazit Domaslavice nebo naopak? Ubrání hostující obrana legendární útočné duo Miškov - Filip? Dokáží týmy vstřelit dostatek gólů na to, aby vyhráli nad jejich soupeři? To vše se dozvíme v následující hrací době utkání.
00:00
Momentálně za mnou na tribuně nemůže nikdo sedět, z důvodu opatření Vlády ČR, a tak mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát příjemný zážitek z utkání pouze přes počítač, tablet či mobil.