1:0
1:2
- : -

FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 5:2
1. Maxim Šefčík, 14. Petr Kavka, 15. Matěj Ševčík, 32. Michal Hrabica, 50. Michal Hrabica - 43. Jakub Závoda, 60. Filip Matějka; rozhodčí: Stanislav Kosek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Raška 37 - Vít Brož 24; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:2;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Přerov - 7, Orlová - 17
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas byl totální fekal. Z některých věcí se mi chce snad zvracet. Bohužel náš útok totální nemohoucnost. Pauza nám snad bodne a vzpamatujeme se. Děkovat nebudu, protože nikdo si to nezaslouží.
60:00
Komentář trenéra domácích: "Před utkáním jsme byli na posledním místě tabulky. Na zápas jsme se připravili a jako trenér jsem rád, že to kluci vzali zodpovědně. Povedla se nám první polovina zápasu, kdy jsme Orlovou přehráli..."
60:00
Pokračování kom. tr. dom.: "Zmařené šance soupeři nalili do žil sílu a ještě to bylo v poslední třetině s nervy. Vašek nám v bráně dodal klid a dopadlo to pro nás dobře. Ve hře je stále spousta chyb a kluci mají potenciál jít ještě nahoru. Díky rozhodčím, všem pořadatelům. Jedeme dál."
60:00
59:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Matějka bez asistence (5:2).
59:56
Vyloučen hráč Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:11
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
54:43
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
49:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Adam Pospíšilík (5:1).
42:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Filip Konkolský (4:1).
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Přerov - 9, Orlová - 9
40:00
Dnešními kameramany jsou Michal Mim Majer à syn!
40:00
Přímý přenos naleznete na facebooku FBC Přerov!
40:00
34:53
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
31:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Maxim Šefčík (4:0).
25:07
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
23:51
Vyloučen hráč Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Přerov - 13, Orlová - 13
20:00
18:22
14:55
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (3:0).
13:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Kavka, asistoval Matěj Ševčík (2:0).
10:35
00:58
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Matěj Porvol (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Lukáš, Tomáš Bečka, Lukáš Louda, Martin Tököly, Denis Smilovský
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Matěj Ševčík, Tobiáš Pavliš, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik, Lukáš Raška