1:1
3:2
- : -

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 5:3
19. Klára Porhajmová, 24. Anna Brucháčková, 53. Markéta Vlčková, 57. Anna Brucháčková, 60. Lucie Němcová - 22. Aneta Faltová, 53. Kateřina Strnadová, 54. Karolína Mezerová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jana Prátová 18 - Monika Benková 18; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: BB 9 FbŠ 6.
60:00
Střely celkem: BB 23, FbŠ 21.
60:00
Komentář trenérky hostů D.Steinbachové: I když jsme ke konci dokázali utkání zdramatizovat, tak nakonec odcházíme s prázdnou. Spousta práce před námi, sráží nás hra na míčku, na které musíme hodně zapracovat. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domacích Martina Broučka: První třetina byla z naší nejflorbalovější, ve druhé řada oslabení nám vzala hodně sil, třetí byla odbojovaná. Tři body zůstavají doma, porazili jsme Bohemku po druhé v řadě a jsme za to rádi.
60:00
59:56
Němcová dováží míček do prázdné a Bulldogs tím naposledy korigují skóre zápasu.
59:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lucie Němcová, asistoval Anna Brucháčková (5:3).
58:00
Bohemians zkouší zvrátit výsledek zápasu v šesti.
57:30
Timeout FbŠ Bohemians
57:29
Prátová (Bulldogs) vyráží helmou.
56:36
Brucháčková se probojovala přes obranu hostí a střílí svůj druhý gól tohoto zápasu.
56:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková bez asistence (4:3).
53:13
A je vyrovnáno. Během 14 sekund dokázali hosté vsítit dvě branky.
53:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Veronika Bímová (3:3).
52:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Denisa Hebíková (3:2).
52:22
Brucháčková vybojovala balon, prokličkovala k bráně, nahrála Vlčkové a ta se trefuje do sítě.
52:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Markéta Vlčková, asistoval Anna Brucháčková (3:1).
51:19
Po krásné kombinaci střílí Porhajmová mimo.
48:32
Hra obou týmů je pro diváky velmi atraktivní, není nouze o zajímavé momenty.
46:34
Krátkou výměnu názorů mezi fanouškem a trenérem hostí končí hlavní pořadatel.
45:54
Střelu Machálkové (Bulldogs) golmanka hostí vyráží k mantinelu.
44:01
Velká šance domácích končí brejkem hostí. Obrana Bulldogs měla co dělat.
42:56
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:04
3. třetina začala svižně, hra se přesouvala ze strany na stranu, dokud na zemi neskončila Strnadová (Bohemians). Vypadalo to vážně, naštěstí za potlesku odchází po svých.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: BB 5, FbŠ 8.
40:00
Komentář domácích: Kolektivní výkon podpořený bojovností v řadě oslabení, výborný výkon brankářky nás dovedl ke třem bodům. Vyrovnaný zápas po celou dobu utkání.
40:00
39:09
Hra se přesouvá ze strany na stranu, utkání je vyrovnané.
35:33
Prátová (Bulldogs) si připisuje další famózní zákrok.
34:04
Tentokrát příliš mnoho hráček na hřišti zapříčinilo další přesilovou hru hostí.
33:39
Vyloučen hráč Klára Porhajmová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
33:28
Dnešní zápas je bohatý na tvrdé souboje.
32:36
Bolfová (Bulldogs) střílí do boční síťky.
31:01
Menší chaos ve střídání domácích, buldočky si zahrály hru ve čtyřech, aniž by musely.
29:15
Bohemians přesilové hry nevyužili.
28:01
Prátová nohou vyráží šanci hostí.
27:35
Buldočky rozehrávají na útočné polovině.
27:02
Vyloučen hráč Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:51
Vyloučen hráč Lucie Němcová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
23:51
Brucháčková předbíhá obranu hostí a její přesná střela končí v síti.
23:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková bez asistence (2:1).
22:45
Prátová chytá dorážku hostí před malým brankovištěm.
21:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Lucie Hernandezová (1:1).
20:38
Buldočky znesnadňují Bohemce přesilovou hru co to jde.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: BB 9, FbŠ 7.
20:00
19:47
Vyloučen hráč Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Porhajmová bez asistence (1:0).