2:1
0:6
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:8
30. Andrea Balcárková, 30. Andrea Balcárková - 6. Barbora Fáčková, 29. Emilie Skalíková, 41. Emilie Skalíková, 42. Klára Pabiánová, 47. Lucie Bohumínská, 51. Barbora Chmelařová, 55. Adriana Hýsková, 59. Emilie Skalíková; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Šárka Černá 32 - Nicola Králová 29; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:6;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Adama Štegla:1. třetina nám nevyšla úplně podle představ, prohráli jsme jí 2:0. 2. třetina lepší, konečně jsme proměnili nějaké šance a do 3. třetiny jsme šli za nerozhodného stavu, bohužel nám nevyšel vstup do 3. třetiny kdy jsme inkasovali 2 rychlé góly a pak jsme i díky neproměňování šancí nedokázali výsledek utkání zvrátit. Nicméně jsem na holky pyšný.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Karla Štefka: První dvě třetiny jsme byli nejistí na balonku, místy byla hra ustrašená a v třetí třetině jednoznačná dominance. Děkujeme soupeři a těšíme na odvetu.
60:00
Střely ve třetí třetine Tigers 6 Chodov 16, Střely celkem: Tigers 31: Chodov 40
60:00
58:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Monika Škorpová (2:8).
57:30
V závěru zápasu mohla snížit Jakešová. Její střela končí nad bránou.
54:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (2:7).
53:24
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
53:10
V závěru oslabení další brejk Tigers, šanci Klecové chytá Králová.
52:23
Monika Halamová po samostatném úniku pálí do tyče.
51:11
Vyloučen hráč Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
50:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Karolína Majerová (2:6).
48:20
Chodov má nyní územní převahu, hráčky Tigers hrozí pouze z brejků.
47:30
Střelu Břeské po přihrávce Halamové chytá Králová.
46:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská, asistoval Barbora Chmelařová (2:5).
42:42
Hráčky Chodova jsou od začátku 3. třetiny více na míčku a svůj tlak zužitkovaly ve dvougólový náskok.
41:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Kristýna Jirásková (2:4).
40:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Emilie Skalíková bez asistence (2:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 13:13
40:00
37:30
Hra je velmi bojovná, oba týmy vydávají maximum.
30:26
Vyloučen hráč Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:36
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Andrea Balcárková, asistoval Andrea Břeská (2:2).
29:29
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Andrea Balcárková, asistoval Michaela Poláčková (1:2).
28:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Barbora Fáčková (0:2).
27:50
Střelu Horáčkové vyráží Černá.
26:22
Další střela Terezy Pekové je zblokována.
24:30
Velká šance Pekové.
23:50
Střela Škorpové končí vedle.
21:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
16:14
Aktivitu nyní přebírají hráčky Tigers Start. Ke střele se dostaly Šťástková, Sojková a Halamová.
13:20
Střelu Jiráskové opět kryje Černá.
11:05
Střelu chodovské Horáčkové chytá Černá.
10:20
Další pěkná kombinace Balcárkové s Břeskou.
09:40
Střelu z dálky vyslala Klára Němcová.
08:20
Do velké šance se probojovala Andrea Břeská a po ní ještě dorážející Andrea Balcárková. Akce však gólem nekončí.
07:30
Hráčky Chodova jsou nyní aktivnějším týmem.
05:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Fáčková, asistoval Sofie Skalíková (0:1).
03:30
První střelu vystřelily hráčky Chodova.
01:50
Hra je zatím vyrovnaná, žádný z týmů si nevypracoval větší šanci.
00:10
Úvodní buly vyhrály hráčky Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Sofie Skalíková, Klára Pabiánová, Kristýna Jirásková, Barbora Fáčková, Emilie Skalíková
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Michaela Poláčková, Sabina Šnajberková, Andrea Balcárková, Monika Halamová, Andrea Břeská