1:1
2:3
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:4
1. Simona Jánešová, 11. Kristýna Vondráčková, 13. Barbora Marková, 22. Adéla Kosková, 53. Andrea Tomková, 58. Veronika Kyšková - 32. Karolína Raslová, 56. Victoria Binědová, 58. Victoria Binědová, 59. Victoria Binědová; rozhodčí: Ondřej Kubelka - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 22 - Kristýna Votýpková 23; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes se mi to těžce hodnotí, mám trochu smíšené pocity. Nehráli jsme špatně, míčky jsme získávali kde jsme je chtěli získávat, ale pak jsme byli málo nebezpeční. Soupeř nám mnoho střel zblokoval, protože jsme pomalí v zakončení. Na druhé straně jsme všechny góly soupeři darovali vlastní ledabylostí, k bodům nám dnes chyběla hlavně lepší koncentrace. Díky všem za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích - V první třetině nám vyšlo vše téměř dokonale bohužel v dalších dvou třetinách nás srážel náš nedůraz na obou stranách hřiště. Soupeři děkujem za zápas .
58:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Andrea Marková (6:4).
58:30
u Plzňe to zacinkalo ale gól nepad
57:33
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Veronika Kyšková, asistoval Barbora Marková (6:3).
57:33
Jablonné odpovídá na Plzeňský gól
57:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Daniela Lorencová (5:3).
52:14
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Andrea Tomková, asistoval Tereza Štěpánová (5:1).
45:50
Vyloučen hráč Kristýna Vondráčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
35:05
na střídačce vidíme usilovné fandění Moničky (hvězdičky) Rubešové která je dnes na lavičce jako druhá golmanka
33:43
Jablonné útočí na bránu ale Plzeň jim šanci zmařila
33:10
Plzeň využila chybu jablonného při standartce a šli hned na bránu šanci však neproměnili
32:44
Kyška 26 měla nádhernou šanci 1v1 ale neproměnila
31:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Sára Bobková (4:1).
24:22
Plzeň měla nádhernou šanci na gól, míček zasáhl golmanku která ho poté chytla, pak jí plzeň začala sekat
23:40
Plzeň dělá dusno Jablonnému před bránou
22:19
hráčce z Plzňe málem sklouzl míček do vlastní branky
21:30
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Kristýna Vondráčková (4:0).
15:09
Vyloučen hráč Michaela Čížková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
13:47
10 Adéla Kosková dorážela ale nepovedlo se
12:37
jablonné mělo na mále ale situaci zvládlo
12:22
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková bez asistence (3:0).
10:11
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vondráčková, asistoval Veronika Kyšková (2:0).