3:0
0:0
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Florbalová akademie MB 5:3
3. Kateřina Sojková, 16. Nicol Jakešová, 34. Monika Halamová, 35. Nicola Ilkiv, 40. Barbora Špačková - 2. Viktorie Vacardová, 11. Anežka Hradcová, 16. Veronika Kolářová; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Markéta Sládková 8 - Klára Dufková 24; po třetinách: 2:3, 3:0, 0:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers 9, Mladá Boleslav 7
60:00
Komentář trenérky hostů: "V první třetině se nám dařila kombinace i střelba, v druhé a třetí jsme polevily. Soupeř byl lepší. Děkujeme soupeři za férový zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích: "Špatný vstup do zápasu. Do druhé třetiny holky nastoupily o poznání koncentrovaněji a s větším nasazením. Naštěstí jsme si vytvořily takový náskok, že už soupeř nestihl vyrovnat. Děkujeme soupeřům za férový zápas."
60:00
59:20
Trenér Boleslavi zkouší na poslední chvíli odvolat gólmanku a vrhnout všechny síly do útoku.
59:19
Timeout Florbalová akademie MB
58:00
Sládková skvěle vyšáhla projektyl od Doležálkové mířící do šibenice.
57:10
Těžiště hry se nyní přesouvá z poloviny na polovinu, ovšem bez zakončení.
54:30
Halamová nebyla daleko od zvýšení stavu. V cestě jí však stálo břevno. Balcárková následně jen promáchla.
51:43
Zlatníková zdá se bere aktuální hygienická opatření dost vážně, jelikož právě počet lidí na hrací ploše zredukovala o jednu hráčku Boleslavi, kterou poslala za mantinel. Toto je úctyhodná ohleduplnost.
49:30
Jirková se nebojácně prohnala kolem všech, nadějně vypadající průnik však změnou skóre nekončí.
45:50
Střela Janatkové se do svatyně domácích nevešla ač její trajektorie byla více než zajímavá.
44:40
Sládková po dlouhé době v akci a úspěšně.
41:35
Zlatníková by se měla možná dát spíš na hokej, když se jí nelíbí kulatost míčku a má potřebu dělat z něj placku alá hokejový puk...
40:00
40:00
Při atmosféře připomínající více než florbalové utkání smuteční obřad je za námi 2. třetina a zdá se, že domácí se potřebovaly rozehrát, jelikož v uplynulé dvacetiminutovce nejen že nepustily Boleslav ke střele na Sládkovou, ale dokázaly hlavně vstřelit 3 branky. Uvidíme, zda se hostí zvládnout ještě vzchopit a se zápasem něco udělat.
40:00
Střely za 2. třetinu: Tigers 10, Mladá Boleslav 0
40:00
39:02
Rychlá kombinace přes šířku hřiště a brankový rozdíl se navyšuje. Klecová na Špačkovou a Dufková proti střele pod břevno bez šance.
39:01
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristýna Klecová (5:3).
34:42
Poprvé dnes se ujímají vedení i holky ze Startu. Nejprve vyrovnala Halamová přízemní střelou a následně neuvěřitelným lobem z půlky, za který by se nemusel stydět ani Karel Poborský, překlápí vývoj zápas na stranu domácích Ilkiv.
34:41
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Nicola Ilkiv, asistoval Lucie Šárová (4:3).
33:10
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Monika Halamová, asistoval Sabina Šnajberková (3:3).
31:41
Míček uprostřed hřiště nikdo nechtěl, až Mervartová se odhodlala ujmout se ho a byla z toho nebezpečná střela, kterou musela likvidovat Dufkková helmou.
25:50
Rozehrávka domácích, kdy kolem míčku stály 3 hráčky sice vypadala zajímavě. Po následném protiútoku by to ale její opětovné použití asi chtělo důkladně zvážit...
24:27
Fousová je v soubojích o míček nemilosrdná. To teď poznala nejedna florbalistka hostí.
22:20
Ze změti těl před bránou hostí míček vypadl ke Šťástkové, která si udržela přehled a místo střely přihrála do volna na střelu z křídla Jakešová. Ta však (zatím) svůj druhý gól v zápase nevstřelila.
20:01
Hráčky jsou již na place a iniciativu do 2. třetiny úvodním buly přejímají opět domácí.
20:00
20:00
Střely: Tigers 10, Mladá Boleslav 4
20:00
Sledujeme vyrovnané utkání, které je zatím více v duchu bojovnosti než florbalové krásy. Při nemilosrdném boji o body do tabulky se ale na krásu nehraje, a proto zatím může být více s dosavadním průběhem spokojen trenér Boleslavi. Uvidíme, co nám nabídne třetina druhá.
20:00
18:20
Obdivuhodný běžecký výkon teď podala napadající Balejová, která celé své minutové střídání strávila sprintem od jedné hráčky hostí k druhé. Kondiční trenérka Tigers očividně odvádí se svými svěřenkyněmi skvělou práci.
16:00
Utkání jako kdyby mělo předem daný výsledkový postup. Nejprve Jakešová střelou na vzdálenější tyč vyrovnává, radost jim však po chvilce kazí Kolářová.
15:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Veronika Kolářová, asistoval Michaela Bauerová (2:3).
15:49
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Nicol Jakešová, asistoval Veronika Balejová (2:2).
13:20
Výhodu rozehrávky z rohu teď dostaly Tygřice, ale Balcárková z ní svou zbrklostí udělala spíš nevýhodu.
10:51
I podruhé dnes přeměňují remízový stav ve vedení hráčky Boleslavi. Postarala se o to přesnou střelou Hradcová.
10:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Anežka Hradcová, asistoval Veronika Kolářová (1:2).
08:10
Zlatníková dobře hledala před brankou Špačkovou, ale špatné zpracování znamená pouhou šavlovačku před gólmankou, ze které obránkyně Boleslavi vychází vítězně a nebezpečí zažehnávají.
06:03
Pětice Tygřic se snaží aktivním napadáním sebrat míček dobře kombinujícím hráčkám Boleslavi, ale jejich snažení je marné. Kombinace jsou rychlé a přesné, z toho by mohli hosté v dnešním zápase těžit.
02:22
Utkání má hned od začátku rychlý spád. Hned po 2 a půl minutách se nám skóre 2x změnilo. Přesná střela pod břevno Vacardové a skákavý míček mezi rukou a nohou Sojkové znamenají aktuálni stav zápasu 1:1.
02:21
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Sojková, asistoval Klára Němcová (1:1).
01:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktorie Vacardová, asistoval Barbora Doležálková (0:1).
00:25
Ruce gólmanky hostí první střelou provětrala střelou z půlky Šnajberková.
00:01
Úvodní buly pro domácí Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Klára Hukalová, Nikola Pikulová, Karolína Janatková, Nela Bártová, Aneta Hlušičková
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Markéta Sládková; hráči v poli: Michaela Poláčková, Sabina Šnajberková, Andrea Balcárková, Monika Halamová, Andrea Břeská
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám vás u sledování on-line přenosu ze SH Jižní Město, kde se dnes v rámci 4. kola 1.ligy juniorek proti sobě utkají domácí Tigers Start98 a hostující Florbalová akademie Mladá Boleslav.