1:2
2:2
0:0

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 5:6pn
3. Michaela Sabolová, 12. Viktorie Fuchsová, 38. Nela Kotačková, 49. Zuzana Žampachová, 52. Radka Puldová - 20. Nela Kočvarová, 28. Aneta Faltová, 31. Veronika Mandíková, 41. Veronika Bímová, 50. Aneta Faltová, N Lidija Luklynska; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Alena Večeřová 13 - Anna Urbanová 12; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
75:00
Komentář trenéra domácích Zdeňka Franka: "Za dnešní výkon musím holky bezvýhradně pochválit. Bohužel nás zlomila agresivní a tvrdá hra soupeřek až za hranicí únosnosti. Nemluvě o přísných a diskutabilních vyloučeních. Ale morál holek byl dneska ukázkový. Emoce vládly... Děkujeme za zápas a divákům za skvělou podporu."
75:00
Komentář trenérky hostí D.Steinbachové: Tuto sezonu zatím hrajeme se všemi soupeři vyrovnaně a hrozně se nadřeme na výhru. Ale už jsme dokázaly aplikovat některé věci z tréninku a přineslo nám to další body. Holky ukázaly velkou bojovnost a nakonec byly i v nájezdech šťastnější. Díky soupeři a divákům.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Lidija Luklynska a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Aneta Faltová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Kateřina Strnadová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Anna Klvačová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Nela Kotačková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Viktorie Fuchsová a vstřelil gól.
64:31
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
63:00
Židenice tlačí soupeře, nedaří se jim ale dostat ke střele.
62:05
Hra je napínavá, žádný z týmů nechce udělat chybu.
59:03
Tento napínavý zápas se schyluje k nerozhodnému konci.
57:38
Ke konci hrací doby jsou zase lepším celkem Židenice, soupeře zatlačily na jejich polovině.
55:58
Židenice i Bohemians nyní měli vyloženou šanci, nikdo ale neodskočil na rozdíl jedné branky.
53:55
Bohemians aktuálně jsou lepším týmem, v posledních několika sekundách si vytvořily hromadu šancí, gól se jim ale nepodařil dát.
51:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Radka Puldová, asistoval Nela Kotačková (5:5).
51:24
Bohemians se dlouho neradovaly z vedení, Radka Puldová (Židenice) se prosadila po střele z poloviny hřiště.
50:11
Bohemians jdou znovu do vedení po sólové akci Anety Faltové.
49:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Kateřina Strnadová (4:5).
48:43
A Židenice vyrovnávají skóre po kombinaci na hranici vápna.
48:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Žampachová, asistoval Anna Klvačová (4:4).
47:47
Židenice přečkaly tlak od hostujících a ubránily se v početní nevýhodě.
46:53
Bohemians v početní výhodě tlačí na soupeřovu branku, nedaří se jim ale vystřelit.
45:49
Hostující celek jde znovu do početní výhody.
45:46
Vyloučen hráč Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
44:59
Židenice zatlačily soupeře na polovině, gól se jim ale nedaří vsítit.
43:30
Židenice právě měly zajímavou akci, brankářka Bohemians je ale v pozoru.
42:13
Bohemians kombinují na své polovině a Židenice se jim snaží vzít balonek.
40:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Bímová, asistoval Lidija Luklynska (3:4).
40:34
Bohemians právě vstřelily čtvrtou branku a jdou do vedení.
39:00
Zuzana Žampachová (Židenice) šla sama na bránu, ale neprosadila se.
37:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Nela Kotačková bez asistence (3:3).
37:32
A Židenice se právě prosadily v početní nevýhodě po chybě v obraně Bohemians.
37:15
Bohemians tlačí domácí celek v početní výhodě, nemůžou ale trefit bránu.
36:39
Vyloučen hráč Michaela Sabolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
36:39
Hostující tým bude mít znovu přesilovou hru. Michaela Sabolová (Židenice) dostala trest za sekání.
36:03
Hra je střídavá, ani jeden z týmů nemá vyloženou šanci, hráčky přebíhají z jedné půle na druhou.
32:08
Vyloučen hráč Zuzana Žampachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
32:08
Bohemians budou mít výhodu přesilové hry, Židenice špatně střídaly.
32:08
Bohemians budou mít početní výhodu, Židenice špatně střídaly.
30:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Nela Kočvarová (2:3).
28:40
Luklynska Lidija (Bohemians) byla faulována v rohu a zůstala ležet na zemi v bolestech.
27:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Lucie Hernandezová (2:2).
27:28
Hostující celek se opět prosadil v početní výhodě. Aneta Faltová (Bohemians) dostala míček na třetině a vymetla pravý horní růžek židenické branky.
26:18
Vyloučen hráč Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
26:18
A Bohemians budou mít další možnost prosadit se. Budou mít totiž opět početní výhodu.
24:52
Bohemians uzavřeli Židenice na jejich půlce, ale nemůžou se dostat ke střele.
22:28
Michaela Sabolová (Židenice) se dostala do breaku, hostující brankářka ale nezaváhala
21:28
Hra je střídavá, oba týmy se dostaly do šancí, ale nevyužily je.
19:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nela Kočvarová bez asistence (2:1).
19:43
Bohemians využily přesilovku už po 13 sekundách a snižují skóre.
19:30
Vyloučen hráč Radka Puldová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
19:30
Početnou výhodu nyní budou mít hostující hráčky.
18:27
Židenice byly právě v obrovské šanci, brankářka Bohemians ale tuto zkoušku obstála.
16:44
Boheminas zatlačily soupeře na půlce a obstřelují je, gól ale vsítit nemůžou.
14:21
Židenice si právě vytvořily pár šancí, avšak ani jedna neskončila v bráně hostů.
11:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Viktorie Fuchsová, asistoval Zuzana Žampachová (2:0).
11:05
A Židenice se právě podruhé prosadily. Po tlaku hostujícího týmu se dostaly do šance a využily ji.
10:48
Bohemians si právě vytvořili několik šancí na polovině soupeře, avšak neprosadily se.
09:02
Hráčky Bohemians právě trefily tyč domácí družstva.
08:00
Ani jeden z týmů se nemůže dostat do vyložené šance, obrana funguje skvěle.
06:42
Přesilová hra končí. Židenice nevyužily přesilovou hru a Bohemians jsou v plném počtu.
04:42
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
04:42
Hostující tým se dopustil špatného střídání a Židenice budou mít šanci ve tvaru přesilové hry.
04:15
Domácí celek zatlačil hosty na polovině a nechce je pustit ven.
02:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michaela Sabolová, asistoval Nela Kotačková (1:0).
02:56
A právě padl prví gól utkání. Domácí Michaela Sabolová unikla sama do breaku a nekompormisně se prosadila.
01:14
Bohemians právě zatlačil soupeře ne jejich polovině a obstřeloval branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Anežka Smočková, Karolína Mezerová, Veronika Bímová, Lidija Luklynska
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Radka Puldová, Gabriela Hamplová, Klára Šulová, Michaela Sabolová, Nela Kotačková