0:1
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 4:3
5. Nela Kubalčíková, 16. Adéla Mozdřenová, 49. Nela Martiníková, 49. Jana Horečková - 6. Eliška Podoláková, 26. Gabriela Hermánková, 45. Veronika Říhová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Barbora Plačková 11 - Hana Kuchařová 28; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
60:00
střely ve 3.třetině:Vítkovice 14, Black Angels: 4 Celkem: Vítkovice 32, Black Angels 14
60:00
Nejlepší hráčky: Hosté: 29 Anna Žitná Domácí: 96 Nela Kubalčíková
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Pavla Fryče: Výborně odehraný zápas po celých 60 minut. O gól vyhrál šťastnější. Sice se vracíme z Ostravy se 2 prohrami, ale s výkonem všech hráček je maximální spokojenost navíc když jsme ani v jednom zápase nestahovali na 2 lajny. Na tomto základě chceme v sezóně dále stavět. Děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jana Šebesty: Ve vysokém tempu odehraných 60 minut, bohužel jsme kvalitou nenavázali na včerejší zápas, což šlo vidět zejména v útočné fázi. 3 body máme doma a víkend se povedl. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
57:00
Probíhají poslední 3. minuty 3.třetiny.
56:41
Timeout BLACK ANGELS
56:13
Martiníková mířila tak vysoko, že skoro přestřelila síť.
53:35
Prusková z dálky do rukou Kuchařové,
49:50
Kubalčíková do rukou golmanky.
48:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková bez asistence (4:3).
48:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Martiníková bez asistence (3:3).
48:01
Martiníková uklízí odražený míček pod vinkl.
46:50
Krátká se pěkně prokličkovala až k bráně, ale už jí nezbyly síly na pořádné zakončení.
46:10
Sovadinová do tyčky, celá hala se chytá za hlavu.
46:02
Horečková těsně nad.
45:08
A.Mozdřenová vyslala hezkou střelu, bohužel pro Vítky nad.
44:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Veronika Říhová, asistoval Eliška Koželuhová (2:3).
43:39
Kubalčíková v oslabení trefuje golmana.
43:12
Vyloučen hráč Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:26
Podsedníková míří nad.
41:23
Kubalčíková z otočky do rukou gólmanky.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Vítkovice 8, Black Angels 4.
40:00
39:30
Teď se nám to na hřišti trošku přiostřuje..
34:46
Krátká ze středu pouze do rukou Plačkové.
32:43
Burianová zvládla zakončit i v pádu, ale Plačková s touto střelou neměla problém.
31:08
Prusková se teď prezentovala hezkou střelou od mantinelu.
30:17
Liberdová lehce složila Žitnou na mantinel, ale dobrý...
27:19
Z. Kuchařová v samostatném nájezdu pouze do Plačkové.
25:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Gabriela Hermánková bez asistence (2:2).
23:59
Sovadinová si v podstatě sama projela celé hřiště, aby mohla backhandem najít úplně volnou Martiníkovou, která míjí prázdnou bránu.
23:07
Gajdošová do nohou gólmanky.
21:30
Matýsková pálí mimo.
20:10
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
15:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Mozdřenová bez asistence (2:1).
13:20
Feiková do gólmanky.
12:30
Horečková po přihrávce Liberdové ve vyložené/stoprocentní šanci netrefuje prázdnou bránu.
11:57
Liberdová míří mimo.
10:41
Vzápětí Feiková vysoko nad.
09:56
Tvrdý souboj Dobešové a Kupilíkové vítězí Dobešová a ještě stíhá zakončit. Golmanka hostí kryje.
09:39
Střelu Horečkové tečovala ještě Martiníková, ale mimo.
08:35
Kuchařová z otočky míjí vítkovickou bránu.
08:00
Sovadinová na Gajdošovou, té ale tak utíká míček z hokejky.
07:07
Feiková sice našla Martiníkovou, té však sjel míček z hokejky, takže nemohla zakončit.
05:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Eliška Podoláková, asistoval Veronika Říhová (1:1).
05:31
A je vyrovnáno.
04:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Kubalčíková, asistoval Adéla Feiková (1:0).
04:30
Vítkovice jdou po krásné akci do vedení.
03:15
Vítkovice jsou v tlaku,ale hostující brankářka drží svůj tým.
02:08
Mozdřenová z výběhu pouze do brankářky.
00:01
Buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Gabriela Hermánková, Zuzana Kuchařová, Adéla Kuchařová, Andrea Bukvajová, Dominika Krátká
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Barbora Plačková; hráči v poli: Adéla Mozdřenová, Anna Dobešová, Nikola Liberdová, Jana Horečková, Vendula Podsedníková