1:1
1:0
- : -

Bulldogs Brno - Sklo Bohemia Světlá n/S 8:1
6. Markéta Vlčková, 7. Adéla Spoustová, 14. Kristýna Černá, 16. Liliana Bolfová, 17. Klára Porhajmová, 18. Anna Machálková, 22. Anna Machálková, 42. Adéla Spoustová - 25. Dominika Dvořáková; rozhodčí: Monika Chromá - Martin Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lenka Richterová 11 - Natálie Vančurová 26, Nela Machalová 10; po třetinách: 6:0, 1:1, 1:0;
60:00
Střely: domácí: 15, hosté: 3
60:00
Střely celkem: domácí:44 , hosté: 12
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Štursy: Z naší strany katastrofální první třetina bohužel rozhodla celý zápas. Další dvě už jsme byli vyrovnanějším týmem a za to chci holkám poděkovat - nevzdaly to a bojovaly. Blahopřejeme soupeři k zaslouženému vítezství a za férový zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Broučka: První třetina rozhodla o vývoji zápasu, zbývající jsme se prali s koncovkou. Každé vítězství se počítá, jsme rádi za ně a budeme pracovat na sobě dál.
60:00
59:09
Hra se proto přelévá ze strany na stranu z mantinelu na mantinel.
58:00
Poslední dvě minuty jsou opravdu rychlé. Domácí se snaží navýšit skóre a ještě si dopřát kanadské body a hosté se snaží bránit a také sivylepšit náladu.
57:18
Machálková A. získává míček a přenáší hru na polovinu hostí.
55:45
Machálková po kombinaci se spoluhráčkami vysílá střelu, ta jde ale mimo.
54:08
Brucháčková vysílá střelu na bránu, protože nemá nikoho do kombinace, ale bohužel míjí.
52:30
Světla 2 na 1, ale Richterová připravená.
50:59
Vlčková přihrává před bránu na Porhajmovou, která ale při zisku míčku fauluje.
50:30
Přijde mi, že hráčky začínají být unavené a místo těla používají hokejky.
50:01
Máme před sebou ještě půlku jedné třetiny, tak uvidíme, jestli se skóre změní..
49:51
Sigmundová zůstává ležet na své polovině.
49:51
Je ošetřovaná zdravotníkem a vypadá to, že bude v ppořádku.
48:37
Chmelová vysílá střelu na Richterovou, ale ta je připravená.
47:00
Střídání brankáře. Nový brankář Nela Machalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
44:30
Čiháková dostala loktem do nosu, ale snad je vše v pořádku.
42:40
Váńová střílí, ale míjí.
41:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Spoustová, asistoval Tereza Pešková (8:1).
41:11
A předvedly..gólmanka hostí pustila míček mezi nohama.
41:10
Domácí teď mají možnost se ukázat a předvést pořádnou přeislovou hru, tak uvidíme.
40:46
Vyloučen hráč Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
40:15
Světlá se do toho hned obula a snaží se domácí zatlačit.
40:00
40:00
Střely: domácí: 11, hosté: 7
40:00
39:59
Machálková Veronika v úniku 2 na 0 s volnou Stuchlíkovou. Machálková však zakončuje sama a gólmanka chytá.
38:55
Jireková vysílá střelu na bránu domácích a už to vypadalo, že přidá další gól hostí, ale bohužel..
38:25
Brucháčková v oslabení v úniku vysílá střelu na bránu, ale gólmanka je připravená.
37:29
Vyloučen hráč Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
37:02
Jistota domácích z první třetiny se lehce vytratila a už to není až tak jednoznačné, ikdyž výsledek úplně neodpovídá.
36:31
Hezká kombinace okolo brány hostí, ale Machálkková Veronika netrefuje.
35:59
Bolfová střílí nad bránu.
30:56
Vyloučen hráč Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:40
Hry se nyní přelévá ze strany na stranu. Domácí ztratily kontrolu nad svou nadvládou, ktterou na hřišti měly.
26:42
Procházková z výběhu od mantinelu trefuje boční síťku.
25:49
Hráčky Světlé nyní získaly novou energii a domácí jsou lehce konsternovány tím, že vůbec dostaly gól.
24:47
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Dominika Dvořáková, asistoval Barbora Vávrová (7:1).
24:46
Po chybě Machálkové skóruje v situaci 2 na 1 Dvořáková.
24:20
Machálková fauluje u mantinelu a míček mají hosté.
23:51
Stuchlíková ve střele trefuje obránkyni hostí, následně znovu získává míček a chce přihrávat, ale ze stoje...Její přihrávku zachytává stejná obránkyně a hra se přelévá na polovinu domácích.
22:52
Únik Dvořákové a možnost změnit nulu na svítící tabuli, bohužel se však střela nepovedla.
21:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Machálková, asistoval Veronika Procházková (7:0).
21:18
Procházková z rohu z otočky nachází volnou Machálkovou, která trefuje bránu hostující. Nádherně vymetla pravý růžek.
21:02
Procházková se Štursovou v souboji málem zapojují do hry i našeho pana fotografa.
20:30
Druhou třetinu začínají domácí Bulldogs zase tlakem.
20:00
20:00
Střely: domácí: 18, hosté: 2
20:00
17:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Machálková bez asistence (6:0).
17:45
Machálková Anička po chybě gólmanky střílí další branku!
16:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Porhajmová bez asistence (5:0).
15:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Liliana Bolfová bez asistence (4:0).
13:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Kristýna Černá, asistoval Veronika Stuchlíková (3:0).
12:05
Tyčka. Hostům zvoní brána, ale skóre se nemění.
11:45
Němcová v úniku s Bolfovou dva na jednu, ale skóre se nemění. Gólmanka hostí chytá.
08:40
Němcová posílá přesnou přihrávku přímo na osu na Bolfovou, která je sama a může nyvýšti skóre, ale bohužel netrefuje.
07:45
Světlá rozehrává z rohu domácích a ohrožují branku domácích. Bohužel si svoji kombinaci kazí křižnou přihrávkou a míček mají domácí.
06:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Spoustová, asistoval Kristýna Černá (2:0).
06:53
Spoustová střílí další gól domácích.
06:35
Veselá faulována za půlkou hostí, Bulldogs rozehrávají z půlky.
05:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Markéta Vlčková, asistoval Klára Porhajmová (1:0).
05:38
Porhajmová přihrává před bránu a Vlčková trefuje první ranku zápasu.
04:20
Machálková vysílá střelu z půlky, gólmanka hostí je ale připravená.
03:42
Bolfová na půlce zachytává výhoz hostující gólmanky, ale šance z toho není.
02:00
Pešková ze standartní situace z poloviny ohožuje branku hostí, ale o kousek míjí.
01:17
Stuchlíková posílá přihrávku před bránu, její spoluhráčky, ale úspěšné nebyly.
01:06
Bolfová střílí, ale trefuje gólmanku.
00:55
Pešková za bránou na Machálkovou, ta hledá volnou hráčku.
00:05
Světlá se lehce snaží tlačit, domácí ale vyváží míček na jejich polovinu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Monika Chromá a Martin Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Markéta Míchalová, Dominika Dvořáková, Barbora Vávrová, Viktorie Váňová, Alžběta Rousková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Veronika Procházková, Anna Machálková, Ema Brucháčková, Anna Sigmundová, Bára Machálková
00:00
Dobrý den, vážení diváci. Vítám Vás u dnešního online přenosu florbalového zápasu juniorské ligy. Dnes se proti sobě postaví domácí Bulldogs Brno a hostující Sklo Bohemia Světlá n/S. Oběma týmum přejeme hodně štěstí. A já Vám přeji krásnou neděli.