0:3
3:5
- : -

SK Meťák České Budějovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:15
34. Ondřej Kočka, 36. Prokop Hruška, 45. Martin Smudek - 3. Matěj Albrecht, 3. David Veleba, 4. Ondřej Kroužek, 5. Martin Čihák, 8. Jakub César, 9. Vojtěch Bílek, 13. Tomáš Fryš, 16. David Veleba, 18. David Veleba, 19. Vojtěch Bílek, 31. Ondřej Kroužek, 43. Tomáš Fryš, 44. Michael Čihák, 45. Adam Balík, 45. Lukáš Kubánek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Matyáš Ehm; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Kolář 0, Jiří Šoupa 8 - Patrik Slavík 4; po třetinách: 0:7, 0:3, 3:5;
45:00
44:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Kubánek, asistoval Adam Kanzelsberger (3:15).
44:40
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Filip Pírka (3:14).
44:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Balík, asistoval Vojtěch Bílek (2:14).
43:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michael Čihák, asistoval Lukáš Kubánek (2:13).
42:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Fryš, asistoval Matěj Albrecht (2:12).
35:50
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Prokop Hruška, asistoval Ondřej Kočka (2:11).
33:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Kočka, asistoval Filip Tájek (1:11).
30:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Kroužek, asistoval Tomáš Fryš (0:11).
30:00
30:00
28:07
Vyloučen hráč René Neubauer družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval David Veleba (0:10).
17:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Lukáš Kubánek (0:9).
17:37
Vyloučen hráč Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:14
Vyloučen hráč Filip Tájek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Vojtěch Bílek (0:8).
15:00
15:00
12:24
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Fryš, asistoval Lukáš Hubáček (0:7).
08:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Lukáš Vašíček (0:6).
07:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub César, asistoval Martin Čihák (0:5).
07:06
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice
05:00
Hra se převážně hraje na půlce domácích
04:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Čihák, asistoval Lukáš Kubánek (0:4).
03:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Kroužek, asistoval Michael Čihák (0:3).
02:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Adam Balík (0:2).
02:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Albrecht, asistoval Ondřej Kroužek (0:1).
01:56
Vyloučen hráč Petr Hajný družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7:
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Jiří Šoupa; hráči v poli: Prokop Hruška, Lukáš Stárek, Martin Kořenský, Filip Pírka, Jáchym Peprný