5:2
3:0
- : -

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 9:4
3. Michal Jeřáb, 20. Jan Vosáhlo, 20. Patrik Záruba, 21. Matěj Hnízdil, 23. Jan Vosáhlo, 28. Lukáš Doskočil, 33. Tomáš Hanousek, 41. Patrik Záruba, 41. Ondřej Machatý - 5. Karel Poštolka, 9. Jiří Jebavý, 24. Jakub Kubásek, 29. Jakub Kubásek; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 28 - Adam Poláček 30; po třetinách: 1:2, 5:2, 3:0;
45:00
42:25
Vyloučen hráč Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:02
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Patrik Záruba.
40:41
Timeout Florbal Primátor Náchod
40:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Tomáš Belej (9:4).
40:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Patrik Záruba, asistoval Vojtěch Ujec (8:4).
32:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Hanousek, asistoval Jan Sedlák (7:4).
30:00
30:00
29:24
Vyloučen hráč Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
28:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Kubásek, asistoval Karel Poštolka (6:4).
27:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Doskočil, asistoval Jan Vosáhlo (6:3).
23:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Kubásek, asistoval Jakub Vysoký (5:3).
22:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Vosáhlo, asistoval František Kadavý (5:2).
20:39
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Hnízdil (4:2).
19:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Patrik Záruba, asistoval Jan Sedlák (3:2).
19:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Vosáhlo, asistoval Michal Puchner (2:2).
15:00
15:00
08:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Lukáš Rázl (1:2).
04:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka bez asistence (1:1).
02:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Jeřáb, asistoval Ondřej Machatý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Vojtěch Železo, Matěj Hnízdil, Lukáš Rázl, Jiří Jebavý, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: František Kadavý, Patrik Záruba, Tomáš Belej, Jan Sedlák, Adham El Walily