1:2
1:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
1. Ondřej Soják, 2. Aleš Fanta, 2. Matyáš Polzer, 30. Marek Habler, 35. Aleš Fanta - 4. Tadeáš Rataj, 8. Lukáš Suk, 18. Marek Zapletal, 24. Marek Zapletal; rozhodčí: Jan Koten - Daniel Kršek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Šimon Večeřák ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:0;
45:00
37:48
Vyloučen hráč Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
34:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Eduard Štěrbák (5:4).
30:00
30:00
29:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Habler, asistoval Jakub Drga (4:4).
23:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Michal Malec (3:4).
17:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Suk (3:3).
15:00
15:00
07:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk, asistoval Adam Roznos (3:2).
03:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval Marek Zapletal (3:1).
01:48
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
01:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Polzer, asistoval Marek Habler (3:0).
01:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Šimon Ruber (2:0).
00:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják, asistoval Jakub Drga (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Michael Ceyp, Tadeáš Gryc, Patrik Hájek, Jan Nevěděl, Tadeáš Rataj
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Šimon Večeřák; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Matyáš Polzer, Ondřej Soják, Jakub Drga, Marek Habler