2:0
2:0
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 5:1
9. Jakub Hart, 17. František Malina, 21. Jakub Hart, 35. Lukáš Mühlfait, 44. Michal Veselovský - 8. Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Petr Jindra - Matěj Jonák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 15, Ivan Dolejš 1 - Petr Luňák 19; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Krásné utkání, které rozhodla tvrdá letní dřina. Klukům děkuji za utkání a bojovnost. Soupeři přejeme hodně štěstí.
43:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský bez asistence (5:1).
43:04
Střídání brankáře. Nový brankář Ivan Dolejš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
38:31
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
37:25
Vyloučen hráč Matěj Sukup družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Adam Bureš (4:1).
30:00
30:00
28:18
Vyloučen hráč Michal Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
21:00
Vyloučen hráč Petr Fučík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:30
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Adam Křepinský (3:1).
16:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil František Malina, asistoval Lukáš Mühlfait (2:1).
15:00
15:00
12:19
Vyloučen hráč Martin Koláček družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost.
08:02
07:56
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Kryštof Koštuřík, asistoval Michael Christov (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Matěj Jonák.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: brankář: Petr Luňák; hráči v poli: Michael Christov, Tadeáš Slovák, Tibor Štěpanovský, Jakub Vařecha, Kryštof Koštuřík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský