1:5
6:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 11:10
1. Erik Kocur, 6. Erik Kocur, 6. Erik Kocur, 8. Erik Kocur, 20. Martin Dvořák, 38. Jan Vokáč, 38. Jan Jupa, 43. Tomáš Kolodziej, 44. Matěj Hruštinec, 44. Erik Kocur, 45. Martin Dvořák - 2. Michal Hůla, 11. Adam Zahraj, 17. Michal Szappanos, 18. Martin Tvrdek, 22. Adam Zahraj, 26. Adam Zahraj, 29. Martin Tvrdek, 34. Filip Nevšímal, 43. Adam Zahraj, 45. Michal Hůla; rozhodčí: Matouš Terč - Barbora Suková; vyloučení: 1 + Ivan Martinovský ČK3 + Aneta Weissová 5 + Ivan Martinovský OS:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 22 - Jan Kolínek 36; po třetinách: 4:2, 1:5, 6:3;
45:00
Komentář trenéra domácích Ivana Martinovského: Děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí Jaromíra Péce: Děkujeme soupeři za zápas. Byl bych rád, kdyby se utkání odehrávalo především na hřišti a ne v hledišti.
45:00
44:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Hůla, asistoval Filip Nevšímal (11:10).
44:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Lukáš Kaprhál (11:9).
43:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Tomáš Kolodziej (10:9).
43:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec bez asistence (9:9).
42:57
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Michal Szappanos (8:9).
42:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Martin Dvořák (8:8).
40:25
Vyloučen hráč Martin Lukeš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
37:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Jupa, asistoval Matěj Hruštinec (7:8).
37:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (6:8).
33:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Michal Szappanos (5:8).
33:42
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
30:00
30:00
28:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Daniel Hanzlík (5:7).
27:07
Vyloučen hráč Lukáš Kovalik družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
27:07
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za nesportovní chování.
27:07
Vyloučen trenér Ivan Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání.
27:07
Vyloučen vedoucí Ivan Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání.
27:07
Vyloučen trenér Ivan Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
27:07
Vyloučen vedoucí Ivan Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
25:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Jan Kolínek (5:6).
21:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Marian Geťko (5:5).
19:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Erik Kocur (5:4).
17:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Minh Duc Nguyen (4:4).
16:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Szappanos, asistoval Adam Zahraj (4:3).
15:00
15:00
10:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (4:2).
09:01
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Adam Zahraj.
07:32
05:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Martin Dvořák (3:1).
05:21
01:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Hůla, asistoval Matěj Poplštein (1:1).
00:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Kolínek; hráči v poli: Martin Tvrdek, Adam Zahraj, Adam Toufar, Martin Heřman, Daniel Hanzlík
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Erik Kocur, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Jupa