1:1
4:0
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice 6:2
14. Ondřej Hubka, 28. Jan Dobosz, 33. Martin Horn, 34. Martin Horn, 39. Jan Dobosz, 43. Jan Dobosz - 6. Teodor Jireš, 22. Filip Bezpalec; rozhodčí: Erich Kellermann - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Landa ? - Adam Stříteský ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:0;
45:00
42:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Martin Horn (6:2).
38:24
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
38:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Marek Chroustovský (5:2).
38:02
Vyloučen hráč Jan Tůma družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
35:55
Vyloučen hráč David Kolář družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
33:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Horn z trestného střílení (4:2).
32:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Horn, asistoval Tomislav Matějka (3:2).
30:00
30:00
27:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Jan Vondruška (2:2).
21:44
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Filip Gabriel (1:2).
19:54
Vyloučen hráč Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Hubka, asistoval Tomislav Matějka (1:1).
05:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Teodor Jireš, asistoval Filip Gabriel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Adam Stříteský; hráči v poli: Ondřej Zlesák, Filip Bezpalec, David Vondra, Jakub Šmíd, Oleksandr Kolisnichenko
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Lukáš Landa; hráči v poli: Jan Tůma, Martin Horn, Theodor Huber, Tomislav Matějka, Ondřej Hubka