2:2
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS YONEX 4:5
15. Kryštof Kostroun, 18. Jan Plášil, 20. Jakub Šourek, 43. Vojtěch Rubeš - 4. Matěj Budínský, 12. Vít Kašpárek, 21. Jakub Bartušek, 27. Jakub Bartušek, 45. Vojtěch Strnad; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Navrátil 17 - Dominik Kožíšek 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1;
45:00
Střely po 3.třetině: Předvýběr.CZ Florbal MB - 8, BLACK ANGELS YONEX - 6
45:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na další utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: Utkání by slušela remíza, škoda chyby na konci zápasu. Jsem rád, že jsme využili celý početní tým a každý hráč ukázal chuť a nasazení.
45:00
44:12
Domácí to zkouší v šesti.
44:05
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
44:05
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Vojtěch Strnad bez asistence (4:5).
42:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Vojtěch Rubeš, asistoval Radim Zeman (4:4).
33:40
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil Jan Slosiarik.
30:00
30:00
Střely po 2.třetině: Předvýběr.CZ Florbal MB - 9, BLACK ANGELS YONEX - 7.
30:00
26:35
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jakub Bartušek, asistoval Tomáš Horák (3:4).
20:36
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jakub Bartušek, asistoval Matěj Budínský (3:3).
19:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Šourek, asistoval Vojtěch Rubeš (3:2).
17:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Plášil, asistoval Jakub Toušek (2:2).
16:19
Vyloučen hráč Ondřej Auermüller družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
15:00
Střely po 1.třetině: Předvýběr.CZ Florbal MB - 7, BLACK ANGELS YONEX - 9
15:00
14:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Kryštof Kostroun, asistoval Pavel Košek (1:2).
11:18
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Vít Kašpárek, asistoval Jan Slosiarik (0:2).
11:07
Vyloučen hráč Šimon Čechura družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
07:00
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil Michal Fišera.
03:55
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Budínský, asistoval Vojtěch Strnad (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX: brankář: Ondřej Máslo; hráči v poli: Vít Kašpárek, Vojtěch Strnad, Michael Randa, Michal Mohelník, David Řepa
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB : brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Štěpán Hendrych, Michal Fišera, Jakub Toušek, Jan Venera, Jakub Šourek
00:00
Dobré odpoledne. Vítáme Vás u online přenosu z Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi. Čeká nás utkání mezi mladoboleslavským Předvýběrem a pražským Black Angels. Zápas začíná ve 13:30!