3:6
2:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Štíři Č. Budějovice 10:9
2. Vojtěch Andrášek, 7. Matyáš Bláha, 8. Jakub Kárník, 9. Matyáš Bláha, 13. Matyáš Bláha, 23. Adam Novák, 26. Maxmilián Škoda, 26. Jakub Kárník, 37. Antonín Pražák, 42. Jakub Kárník - 3. Vojtěch Basík, 16. Matyáš Kouba, 17. Vojtěch Prokop, 17. Matyáš Sirotek, 22. Matyáš Sirotek, 25. Jakub Niček, 27. Matyáš Kouba, 33. Karel Uhlíř, 36. Matyáš Kouba; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Norek 16 - Jan Macháček 20; po třetinách: 5:1, 3:6, 2:2;
45:00
střely celkem : Sparta 30 Budějovice 25
45:00
Komentář trenéra domácích pana Thompsona: Dnes naprosto nesoustředěný výkon. Nefungovali jsme, nedělali jsme základní věci a místo toho abychom kontrolovali hru a došli si pro dvojciferné vítězství, tak jsme hráli nahoru a dolu. Zbytečné drama, ale divákům se muselo líbit. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů pana Junga: Kvůli takovým zápasům trénujeme. Výsledek nás samozřejmě mrzí, dneska jsme měli Spartu porazit. Laciné chyby nás připravili o hezký zážitek. Před kluky smekám. Díky všem za zápas.
42:32
Vyloučen hráč Jan Fator družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
42:32
Fator posíla drsným soubojem soupeře za mantinel
41:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník, asistoval Vojtěch Andrášek (10:9).
36:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Antonín Pražák, asistoval Marek Pleskač (9:9).
36:12
Pražák svou přesně mířenou střelou vyrovnává stav utkání
35:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Samuel Starčevský (8:9).
35:06
Štíři se poprvé v zápase dostávají do vedení
34:44
zápas je velice vyrovnaný a vyhrocený
32:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Samuel Starčevský (8:8).
32:32
Přesně mířená střela po ruku - Budějovice srovnávají!
26:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Matyáš Sirotek (8:7).
25:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník, asistoval Robin Havlina (8:6).
25:11
Sparta střílí dva rychlé góly a dostává se do vedení
25:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Matyáš Bláha (7:6).
24:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Niček, asistoval Vojtěch Prokop (6:6).
22:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Novák, asistoval Vojtěch Bláha (6:5).
22:58
Bláha a Novák to jsou velice sehraná dvojka
21:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (5:5).
21:47
Sirotek srovnává v oslabení na 5:5
20:18
Vyloučen hráč Jakub Niček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
16:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Jakub Šuster (5:4).
16:39
Sirotek po střele z výběhu snižuje na 5:4
16:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Prokop bez asistence (5:3).
12:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha, asistoval Radek Drba (5:1).
12:34
Bláha kompletuje svůj hattrick
11:50
Macháček chytá střelu Bláhy
08:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha, asistoval Antonín Pražák (4:1).
08:39
Bláha M. po samostatném úniku v oslabení zvyšuje náskok Sparty
07:25
Vyloučen hráč Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:25
Milevsko má šanci snížit skóre
07:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník, asistoval Josef Sedláček (3:1).
07:07
Po deseti vteřinách se poté prosazuje Kárník a zvyšuje skóre na 3:1
06:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha bez asistence (2:1).
06:57
Bláha zakončuje zpoza branky backhandem
05:35
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Karel Uhlíř.
05:35
v nájezdu byl úspěšnější golman Sparty, který však nemusel zasahovat, protože Uhlířovi sjel balónek z čepele
04:30
Škodova střela nenašla cíl
02:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Basík, asistoval Matyáš Kouba (1:1).
02:49
Basík po úniku dva na jednoho vyrovnává na 1:1
01:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Andrášek, asistoval Lukáš Mervart (1:0).
01:10
Skóre utkání otevírá Sparta střelou Andráška
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jan Macháček; hráči v poli: Matyáš Sirotek, Samuel Starčevský, Matyáš Kouba, Karel Uhlíř, Jakub Šuster
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Adam Novák, Robin Havlina, Jakub Kárník, Vojtěch Bláha, Josef Sedláček