2:0
3:1
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Snipers Třebíč 9:1
2. Ondřej Strmiska, 3. Kryštof Koštuřík, 8. Jakub Vařecha, 9. Matyáš Hujňák, 21. Lukáš Bílek, 22. Kryštof Koštuřík, 31. Tibor Štěpanovský, 38. Kryštof Koštuřík, 45. Lukáš Kukliš - 41. Šimon Slavětínský; rozhodčí: Jan Barimov - Matěj Jonák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Roman Kedroň ?; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:1;
45:00
44:59
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Lukáš Kukliš, asistoval Petr Fučík (9:1).
44:59
Komentář trenéra Michala Pazderníka: "Utkání po zásluze vyhrál tým Hodonína, bohužel na kráse utkání se podepsala zbytečná zákeřná hra obou mužstev."
40:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Šimon Slavětínský, asistoval Milan Novák (8:1).
37:18
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Kryštof Koštuřík, asistoval Jakub Vařecha (8:0).
30:32
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Tibor Štěpanovský, asistoval Kryštof Koštuřík (7:0).
30:00
30:00
21:05
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Kryštof Koštuřík bez asistence (6:0).
20:34
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Lukáš Bílek, asistoval Václav Prokš (5:0).
15:00
15:00
13:13
Vyloučen hráč Jan Venhoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
08:20
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Matyáš Hujňák, asistoval Tomáš Kukliš (4:0).
07:37
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Kryštof Koštuřík (3:0).
02:49
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Kryštof Koštuřík, asistoval Martin Koláček (2:0).
01:15
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ondřej Strmiska, asistoval Petr Fučík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Matěj Jonák.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč:
00:00
Line-up domácích ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: brankář: Petr Luňák; hráči v poli: Michael Christov, Tadeáš Slovák, Martin Koláček, Jakub Vařecha, Kryštof Koštuřík