2:4
4:1
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:7
6. Jakub Továrek, 13. Ibrahim Burda, 18. Adam Zukal, 30. Anna Brucháčková, 39. Martin Svatoň, 39. Martin Svatoň, 40. Martin Svatoň, 44. Anna Brucháčková - 9. Jakub Drga, 14. Matyáš Ostrý, 20. Marek Mitáš, 22. Mikuláš Weinstein, 23. Aleš Fanta, 25. Adam Drga, 31. Eduard Štěrbák; rozhodčí: Jan Koten - Daniel Kršek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Prokeš ? - Daniel Hampl ?; po třetinách: 2:2, 2:4, 4:1;
45:00
44:31
Vyloučen hráč Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:33
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková, asistoval Martin Svatoň (8:7).
39:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň, asistoval Anna Brucháčková (7:7).
38:49
38:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň, asistoval Adam Doupovec (5:7).
30:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Eduard Štěrbák bez asistence (4:7).
30:00
30:00
29:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková, asistoval Adam Doupovec (4:6).
24:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Drga, asistoval Aleš Fanta (3:6).
22:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Adam Drga (3:5).
21:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein, asistoval Aleš Fanta (3:4).
19:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Mitáš, asistoval Aleš Fanta (3:3).
17:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal, asistoval Richard Kalousek (3:2).
15:00
15:00
14:19
Vyloučen hráč Michal Bžoněk družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ostrý, asistoval Lukáš Boček (2:2).
12:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ibrahim Burda, asistoval Adam Zukal (2:1).
08:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Drga, asistoval Ondřej Soják (1:1).
05:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Továrek, asistoval Jakub Hanzelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Matyáš Polzer, Ondřej Soják, Jakub Drga, Marek Habler