11:0
6:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 22:2
1. Jakub Šedivý, 2. Tomáš Mastný, 7. David Biněda, 8. Matyas Tykal, 10. Adam Žežula, 17. Adam Baxa, 18. Matyas Tykal, 19. David Biněda, 21. Matyas Tykal, 21. David Biněda, 22. Adam Žežula, 23. Matěj Švácha, 23. Tobiáš Franc, 27. Matěj Švácha, 27. Matěj Rapp, 28. Lukáš Netrh, 33. Jakub Šedivý, 33. Jaromír Fait, 36. David Biněda, 38. David Biněda, 40. Michal Fuchs, 43. Adam Žežula - 36. Patrik Novotný, 37. Adam Sláma; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1 + Jaromír Fait ČK1 + 5:1; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Urban 13 - Adam Hejný 24; po třetinách: 5:0, 11:0, 6:2;
45:00
Střely celkem: Plzeň: 46 Milevsko 15
45:00
Komentář trenéra hostů pana Trojáčka: Soupeř byl od první bule lepším a to se ukázalo i na výsledku. Máme na čem pracovat. Děkuji soupeři za pěkný zápas
45:00
komentář trenéra domácích pana Porazila: Zápas jsme si rozehráli, tak jak jsem si řekli v šatně. Kluci makali celý zápas, i když jsme hráli oslabení, které Nás stálo nějaké síly. Děkuji soupeři za pěkný zápas.
45:00
44:59
střely po třetí třetině: plzeň 16 Milevsko 9
44:14
Zápas je hodně jednoznačný
42:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Žežula, asistoval Tobiáš Franc (22:2).
39:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michal Fuchs, asistoval Marek Fuchs (21:2).
39:57
takzvaně brácha na bráchu
37:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Matěj Švácha (20:2).
36:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Sláma z trestného střílení (19:2).
36:49
Sláma si zkušeně povodil Urbana a proměňuje nájezd
35:43
35:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Patrik Novotný, asistoval Adam Sláma (18:1).
35:20
Novotný prostřeluje golmana Plzně
34:00
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
34:00
Vyloučen hráč Tobiáš Franc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
32:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jaromír Fait, asistoval Filip Cipra (18:0).
32:38
Vyloučen hráč Jaromír Fait družstva FBŠ SLAVIA Plzeň do konce utkání.
32:38
Vyloučen hráč Jaromír Fait družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 5 minut za neuvedení v sestavě.
32:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Šedivý, asistoval Tobiáš Franc (17:0).
27:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lukáš Netrh, asistoval Michal Fuchs (16:0).
27:02
Plzeň roztrhla pytel s góly
26:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Rapp, asistoval Adam Žežula (15:0).
26:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Adam Baxa (14:0).
26:10
Švácha využívá přesilovku
25:48
Vyloučen hráč Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:44
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Lukáš Netrh.
25:44
opět v nájezdu úspěšnější golman Milevska
22:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tobiáš Franc, asistoval Adam Žežula (13:0).
22:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Matěj Rapp (12:0).
22:40
góly padají tak rychle že nestíháme zapisovat
21:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Žežula, asistoval Adam Baxa (11:0).
20:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Martin Benda (10:0).
20:34
Zápas je asi tak zajímavý jako hodina matiky
20:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyas Tykal bez asistence (9:0).
19:21
Milevsko drží golman svými skvělými zákroky
18:15
17:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyas Tykal, asistoval Jaromír Fait (7:0).
17:25
a hned o pět vteřin zvyšuje skóre Tykal
16:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Baxa, asistoval Jakub Šedivý (6:0).
07:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyas Tykal, asistoval Michal Fuchs (4:0).
07:35
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Adam Žežula.
07:35
Žežulovi nevyšla jeho kulišárna
06:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda bez asistence (3:0).