0:1
1:2
- : -

BLACK ANGELS YONEX - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:6
7. Vojtěch Koštialik, 39. Vojtěch Koštialik - 1. Adam Zán, 7. Antonín Mužík, 7. Marek Leiš, 21. Marek Matoušek, 40. Matěj Langr, 42. Jáchym Valenta; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Máslo 10, Dominik Kožíšek 15 - Josef Šedivý 36; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostí: Těžký zápas proti fyzicky zdatnějšímu soupeři. Kluci makali od začátku až do konce. Využili jsme se ze svých šancí maximum. Výborně nás podržel náš Jája v brance. Výborná škola pro naše mladé starší žáky. Děkuji soupeřům rozhodčím a rodičům, kteří nás přišli podpořit.
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme za dobrý zápas a blahopřejeme soupeři k vítězství, který nám dal lekci z produktivity
45:00
41:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jáchym Valenta bez asistence (2:6).
40:00
Black Angels hrají bez gólmana.
39:37
Timeout BLACK ANGELS YONEX
39:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Langr bez asistence (2:5).
38:51
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Vojtěch Koštialik, asistoval Adam Štyler (2:4).
31:12
Vyloučen hráč Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
Střely po 2.třetině: BLACK ANGELS YONEX - 8, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 8.
30:00
20:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matoušek, asistoval Marek Leiš (1:4).
20:30
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kožíšek družstva BLACK ANGELS YONEX
19:38
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely po 1.třetině: BLACK ANGELS YONEX - 12, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 10
15:00
14:43
Vyloučen hráč Ondřej Auermüller družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Leiš, asistoval Adam Zán (1:3).
06:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Mužík, asistoval Marek Matoušek (1:2).
06:04
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Vojtěch Koštialik, asistoval Matěj Budínský (1:1).
04:49
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil Jan Slosiarik.
00:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Zán, asistoval Marek Leiš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Matyáš Kýr, Antonín Mužík, Jáchym Valenta, Ondřej Štefek, Lukáš Hamerník
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS YONEX: brankář: Ondřej Máslo; hráči v poli: David Řepa, Vít Kašpárek, Vojtěch Strnad, Michael Randa, Michal Mohelník
00:00
Krásné nedělní dopoledne. Vítáme Vás u online přenosu mezi pražským Black Angels a Chodovem. Zápas začíná v 10:30!