1:1
0:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Tatran Střešovice 2:10
15. Matyáš Sirotek, 22. Matyáš Sirotek - 3. Lukáš Procházka, 7. Tobiáš Hejda, 7. Matěj Žák, 11. Matěj Žák, 11. Matěj Čelakovský, 13. Matěj Žák, 17. Tobiáš Hejda, 32. Matěj Žák, 37. Lukáš Procházka, 45. Matěj Žák; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 27 - Adam Draslar 16; po třetinách: 1:6, 1:1, 0:3;
45:00
komentář trenéra domácích pana Junga: Předně děkujeme Tatranu za férový zápas a gratujeme k zaslouženému vítězství. Nemá cenu rozebírat kvalitu soupeře. Přesto jsme byli schopni dostat Tatran pod tlak a vypracovat si zajímavé příležitosti. Díky klukům za nasazení,
45:00
Střely celkem: Tatran 37 České Budějovice 18
45:00
Komentář trenéra hostí pana Kurella: Dobrý vstup do první třetiny nám přinesl příjemný brankový rozdíl, který jsme udrželi i přes vlažnou druhou třetinu. Děkujeme soupeři za zápas
45:00
44:59
střely po třetí třetině : Tatran 7 České Budějovice 9
44:50
Vyloučen hráč Jakub Šuster družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
44:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Žák, asistoval Adam Martin (2:10).
40:00
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:45
Budějovice si zahrají další přesilovku
38:10
Žák netrefuje prázdnou bránu po Lisově přesné přihrávce
36:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Matěj Čelakovský (2:9).
36:24
Čelakovský zachytil rozehrávku Budějic a našel volného Procházku, který zvyšuje skóre zápasu
33:43
Vyloučen hráč Lukáš Kunz družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Žák, asistoval Jakub Lisa (2:8).
24:07
Vyloučen hráč Václav Kutheil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
23:28
po výborném výhozu Draslara Jurkulák neproměnil svůj samostatný únik
21:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Vojtěch Fišer (2:7).
16:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Michal Malhocký (1:7).
14:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Samuel Starčevský (1:6).
14:00
o první branku Budějovic se postaral Matyáš Sirotek
13:10
Hrbáček si spletl branky a místo do florbalové střílí na fotbalovou branku
12:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Žák, asistoval Tomáš Rosa (0:6).
12:38
Rosa svou rychlou a přesnou přihrávkou našel Žáka, který střelou z první vymetl všechny pavučinky, co měl golman ve své levé šibenici a tím kompletuje svůj dnešní hattrick
10:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Vít Hrbáček (0:5).
10:46
osamocený Čelakovský před brankou Štírů zvyšuje náskok Tatranu už na 0:5
10:10
08:34
Uhlíř si prošel skoro celou obranu Tatranu, ale na Malhockého si nepříšel
06:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Žák, asistoval Adam Carvan (0:3).
06:50
Carvan svou přesnou nahrávkou našel Žáka a ten zvyšuje na 0:3
06:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Daniel Péc (0:2).
06:06
Péc při rozehrávce z rohu našel volného na středu hřiště a on střelou z první zvyšuje na 0:2
04:26
Štíři blokují střelu Sihelského
03:14
Draslar poprvé zasahuje do hry
02:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Ondřej Sihelský (0:1).
02:22
Golman chytá Procházkovu střelu
01:20
Hejda netrefuje prázdnou bránu
01:10
Vyloučen hráč Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
00:21
první střela utkání patří Tatranu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Ondřej Sihelský, Vojtěch Kún, Vít Hrbáček, Matěj Čelakovský, Lukáš Procházka
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Samuel Starčevský, Matyáš Kouba, Karel Uhlíř, Jakub Šuster, Matyáš Sirotek