4:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB  13:1
2. Filip Smutný, 5. Jakub Horník, 6. Adam Zoubek, 6. Ondřej Cejnar, 13. Jakub Faksa, 13. Štěpán Sázavský, 15. Ondřej Cejnar, 22. Ondřej Cejnar, 29. Ondřej Cejnar, 32. Ondřej Cejnar, 40. Filip Smutný, 43. Jakub Faksa, 44. Štěpán Sázavský - 34. Michal Fišera; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Andreas Vogt 18 - Martin Navrátil 22; po třetinách: 7:0, 2:0, 4:1;
45:00
Střely po 3.třetině: FBC Liberec - 13, Předvýběr.CZ Florbal MB - 7
45:00
Komentář trenéra domácích: První třetinu jsme hráli tak, jak bychom se chtěli letos prezentovat. V dalších dvou částech jsme byli už moc složití. Díky Bolce za to že to nezabalila a hrála až dokonce.
45:00
Komentář trenéra hostí: Liberec na nás nastoupil a rozhodl už v první třetině. Zasloužené vítězství, soupeř byl ve všem lepší. Jsem rád, že jsme zápas nevzdali a a až do konce bojovali. Kluci musí takové zápasy hrát co nejvíce.
45:00
43:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Štěpán Sázavský, asistoval Petr Kukla (13:1).
42:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Faksa bez asistence (12:1).
39:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jakub Horník (11:1).
33:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Jakub Šourek (10:1).
31:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Ondřej Čumpelík (10:0).
30:00
30:00
Střely po 2.třetině: FBC Liberec - 10, Předvýběr.CZ Florbal MB - 5
30:00
28:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Lukáš Dolejš (9:0).
21:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Richard Malý (8:0).
15:00
15:00
Střely po 1.třetině: FBC Liberec - 13, Předvýběr.CZ Florbal MB - 7
15:00
14:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar bez asistence (7:0).
12:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Štěpán Sázavský, asistoval Adam Zoubek (6:0).
12:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Faksa, asistoval Filip Smutný (5:0).
05:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Bartoloměj Smolka (4:0).
05:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Zoubek bez asistence (3:0).
04:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Filip Smutný (2:0).
01:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB : brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Radim Zeman, Jakub Šourek, Michal Fišera, Jakub Toušek, Pavel Košek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Andreas Vogt; hráči v poli: Lukáš Dolejš, Bartoloměj Smolka, Michal Václavík, Ondřej Čumpelík, Ondřej Cejnar
00:00
Krásné nedělní dopoledne! Vítáme Vás u online přenosu z turnaje dorostenců. V prvním zápase dnešního dne, se utkají celky z Boleslavi a Liberce. Zápas začíná v 9:00!