4:1
0:10
- : -

Sokol Benátky n/J - AIK Steel Kladno 5:15
6. Martin Kredba, 16. Václav Mlsna, 18. Tomáš Keller, 22. Tomáš Keller, 26. Štěpán Winterling - 8. Jaroslav Chalupný, 13. Tomáš Kříček, 14. Jakub Šíma, 14. David Schneider, 20. Tomáš Kříček, 35. Martin Stránský, 37. Jaroslav Chalupný, 38. Štěpán Winterling, 40. Tomáš Kříček, 41. Michal Kárník, 43. Jakub Šíma, 44. Tomáš Kříček, 44. Daniel Hadaš, 45. David Schneider, 45. Tomáš Kříček; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Štěpán Šutek ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 1:4, 4:1, 0:10;
45:00
44:58
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček bez asistence (5:15).
44:13
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider, asistoval Jaroslav Chalupný (5:14).
43:32
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Daniel Hadaš, asistoval David Schneider (5:13).
43:19
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Jaroslav Chalupný (5:12).
42:24
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Šíma, asistoval David Schneider (5:11).
40:59
Vyloučen hráč Albert Čihák družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
40:23
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Michal Kárník, asistoval Jakub Šíma (5:10).
39:48
38:27
Vyloučen hráč Václav Soukup družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
37:11
Vlastní branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Winterling (5:8).
36:22
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Michal Kárník (5:7).
34:00
Vlastní branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Stránský (5:6).
30:00
30:00
28:42
Vyloučen hráč Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hrubost.
25:41
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Winterling, asistoval Tomáš Keller (5:5).
21:27
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Keller, asistoval Martin Stránský (4:5).
19:28
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Jakub Šíma (3:5).
18:21
Vyloučen hráč Milan Drábek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
17:53
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Keller, asistoval Ondřej Navrátil (3:4).
17:12
Vyloučen hráč David Schneider družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:41
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Václav Mlsna, asistoval Martin Stránský (2:4).
15:00
15:00
14:18
Vyloučen hráč Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
13:35
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider, asistoval Jakub Šíma (1:4).
13:21
12:11
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Jakub Neradil (1:2).
10:16
Vyloučen hráč Jiří Polívka družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
07:02
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jakub Šíma (1:1).
05:15
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Kredba, asistoval Tomáš Keller (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů AIK Steel Kladno: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Michal Kárník, Daniel Hadaš, David Schneider, Jaroslav Chalupný, Jakub Šíma