0:0
1:1
- : -

Wizards DDM Praha 10 B - SK Alien Nation 1:2pn
32. Jan Höfner - 36. Radek Bezouška; rozhodčí: Jakub Procházka - Vladimír Hájek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ?, Jakub Bagate ? - Tomáš Benačka ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Connor Jan Van Luyk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč Lukáš Martínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Jakub Fořt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč Dominik Ottomanský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Vojtěch Stádník a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč Matěj Večeřa a vstřelil gól.
36:00
Zahájení trestná střílení.
36:00
35:33
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Radek Bezouška, asistoval Matěj Večeřa (1:2).
31:48
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jan Höfner, asistoval Matěj Hosperger (1:1).
27:43
Vyloučen hráč Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Bagate družstva Wizards DDM Praha 10 B
24:00
24:00
13:46
Vyloučen hráč Dominik Ottomanský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za bránění ve hře.