0:4
2:9
- : -

Panthers Praha B - ACEMA Sparta Praha B 3:15
8. Matěj Jurníček, 34. Marek Bauer, 40. Jakub Nový - 9. Matěj Krajc, 15. Matěj Krajc, 20. Matěj Krajc, 22. David Janda, 22. Matěj Krajc, 23. Jakub Bernat, 32. Tadeáš Meixner, 33. Štěpán Indra, 34. Filip Kortánek, 38. Igor Hejna, 38. Kosťantyn Šlosar, 43. Igor Hejna, 44. David Rozhon, 45. Kosťantyn Šlosar, 45. Matěj Krajc; rozhodčí: Jan Černý - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Brabec ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:9;
44:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc, asistoval Filip Kortánek (3:15).
44:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kosťantyn Šlosar, asistoval Lukáš Mitera (3:14).
43:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil David Rozhon, asistoval Jakub Bernat (3:13).
42:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Igor Hejna, asistoval Tomáš Plicka (3:12).
40:36
Vyloučen hráč Vít Hrubý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
39:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Nový, asistoval David Pech (3:11).
38:06
Vyloučen hráč Ryan Ian Stejskal družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost.
37:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kosťantyn Šlosar, asistoval Jakub Bernat (2:11).
37:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Igor Hejna, asistoval David Janda (2:10).
33:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Filip Kortánek, asistoval Matěj Krajc (2:9).
33:32
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marek Bauer, asistoval Matěj Jurníček (2:8).
32:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Štěpán Indra z trestného střílení (1:8).
31:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tadeáš Meixner, asistoval Jakub Bernat (1:7).
30:00
30:00
22:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Bernat, asistoval Jan Urych (1:6).
21:24
21:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil David Janda, asistoval Jan Urych (1:4).
19:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc bez asistence (1:3).
17:04
Vyloučen hráč Jakub Nový družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc, asistoval Tadeáš Meixner (1:2).
08:35
07:23
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Jurníček, asistoval David Doležal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Tomáš Brabec; hráči v poli: David Doležal, Marek Bauer, Vojtěch Marek, Patrik Jeřábek, Matěj Jurníček