1:1
4:3
- : -

FbC Hradec Králové A - Florbal Primátor Náchod  5:4
11. Matěj Kremeník, 19. Prokop Hanzlík, 19. Roman Barták, 24. Filip Rathouský, 25. Tomáš Karlík - 9. Jakub Langpaul, 15. Jakub Langpaul, 19. Martin Hanuš, 24. Jakub Langpaul; rozhodčí: Jan Růžička - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Erik Zoubek ? - Lukáš Kašpar ?; po třetinách: 1:1, 4:3;
28:00
24:41
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Karlík, asistoval Jakub Veselka (5:4).
23:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Filip Knettig (4:4).
23:41
Krásná práce pořadatalů při čištění plochy.
23:29
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Rathouský, asistoval Vítek Ryba (4:3).
20:25
Vyloučen hráč Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za blokování hokejky.
18:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Hanuš, asistoval Eduard Vlach (3:3).
18:30
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Roman Barták, asistoval Dominik Jareš (3:2).
18:00
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Prokop Hanzlík, asistoval Matěj Kremeník (2:2).
15:20
Vyloučen hráč Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Martin Hanuš (1:2).
14:00
14:00
10:42
Vyloučen hráč Prokop Hanzlík družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
10:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Matěj Kremeník, asistoval Ondřej Binar (1:1).
08:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Martin Hanuš, Filip Knettig, Antonín Donaj, Eduard Vlach, Jakub Langpaul