0:4
0:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - Viking TJ Kobylisy B 0:6
4. Daniel Sebastian Nový, 19. Petr Zabloudil, 21. Filip Kobliha, 22. Daniel Roubík, 24. Petr Zabloudil, 29. Vojtěch Bajer; rozhodčí: Jakub Procházka - Vladimír Hájek; vyloučení: 0 + Jakub Zajíček 5:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jitka Pichlíková ? - Lukáš Procházka ?, Maxmilián Vilímek ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:1;
36:00
28:06
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Bajer, asistoval Jakub Scott (0:6).
27:35
Vyloučen hráč Jakub Zajíček družstva FbC Red Dragons Hořovice na 5 minut za vysoká hokejka.
24:00
24:00
23:37
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Jakub Scott (0:5).
21:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Roubík, asistoval Klára Neužilová (0:4).
20:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Filip Kobliha, asistoval Petr Zabloudil (0:3).
18:03
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Daniel Sebastian Nový (0:2).
18:00
Střídání brankáře. Nový brankář Maxmilián Vilímek družstva Viking TJ Kobylisy B
12:00
12:00
03:58
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Sebastian Nový, asistoval Filip Kobliha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Vladimír Hájek.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy B: brankář: Lukáš Procházka; hráči v poli: Šimon Jirásek, Antonín Pavlíček, Daniel Sebastian Nový, Vojtěch Bajer, Klára Neužilová