2:1
1:4
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Torpedo Havířov B 4:10
3. Martin Both, 17. Otto Kubiš, 23. Daniel Tomica, 34. Petr Kameník - 1. Roman Ochodek, 7. Martin Schulhauser, 8. Roman Ochodek, 8. Michal Bernacik, 9. Martin Schulhauser, 17. Michal Bernacik, 25. Martin Schulhauser, 25. Richard Michalík, 28. Roman Ochodek, 30. Michal Kajpuš; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Černín ? - Tomáš Bielecki ?; po třetinách: 1:5, 2:1, 1:4;
36:00
33:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Kameník bez asistence (4:10).
29:03
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Michal Kajpuš, asistoval Roman Ochodek (3:10).
27:10
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Pavel Kožušník (3:9).
24:38
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Richard Michalík, asistoval Ondřej Kowal (3:8).
24:24
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Pavel Kožušník (3:7).
24:00
24:00
22:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Tomica, asistoval Michal Trunkát (3:6).
16:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Jakub Čepica (2:6).
16:18
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Michal Bernacik, asistoval Pavel Kožušník (1:6).
12:00
12:00
09:58
Vyloučen hráč Ondřej Kowal družstva Torpedo Havířov B na 2 minuty za sekání.
08:21
07:54
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Michal Bernacik, asistoval Ondřej Kowal (1:4).
07:46
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Michal Kajpuš (1:3).
06:25
02:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Both, asistoval Jakub Sysala (1:1).
01:57
Vyloučen hráč Marian Wožniak družstva Torpedo Havířov B na 2 minuty za hra na zemi.
00:21
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Martin Schulhauser (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov B:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Vladimír Černín; hráči v poli: Petr Kameník, David Cigánek, Daniel Tomica, Jakub Čepica, Martin Both