2:2
4:1
- : -

Z.F.K. Petrovice B - TJ Slovan Havířov B  10:5
1. Daniel Olšák, 2. Jiří Mareš, 7. Roman Ochodek, 13. Marek Cihelka, 25. Marek Cihelka, 26. Karel Šamonil, 27. Marek Cihelka, 27. Jiří Mareš, 29. Marek Cihelka, 33. Vítězslav Růžička - 4. Jakub Hloušek, 11. Matěj Šupík, 22. Filip Kočí, 26. Patrik Charvát, 39. Matěj Šupík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:1 + Jakub Hloušek OS; využití: 2:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Jan Říman ?; po třetinách: 4:2, 2:2, 4:1;
39:00
38:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Šupík, asistoval David Švrčina (10:5).
32:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (10:4).
28:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Michal Olšák (9:4).
26:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Marcel Lázók (8:4).
26:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Daniel Olšák (7:4).
26:00
26:00
25:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Vítězslav Růžička (6:4).
25:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Patrik Charvát z trestného střílení (5:4).
24:36
24:15
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
21:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Kočí, asistoval Patrik Charvát (4:3).
13:00
13:00
12:30
12:30
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov B - osobní trest.
12:30
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za nesportovní chování.
10:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Šupík, asistoval Jakub Skupin (3:2).
06:16
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Michal Olšák (3:1).
03:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Jan Drong (2:1).
03:00
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
01:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Karel Šamonil (2:0).
00:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Daniel Olšák, asistoval Marek Cihelka (1:0).