4:3
1:3
- : -

BLACK ANGELS B - SK Florbal Benešov 6:10
7. Tomáš Kollert, 23. Jan Belšán, 25. Filip Pilař, 26. Oskar Hamouz, 27. Jan Slosiarik, 45. Michal Robek - 2. Tobiáš Truhelka, 11. Lukáš Koukol, 13. Lukáš Koukol, 14. Vít Novák, 24. Tomáš Filip, 26. Vít Mokoš, 30. Jakub Hart, 33. Tobiáš Truhelka, 43. Tomáš Filip, 44. Lukáš Koukol; rozhodčí: Jan Černý - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Garaj ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 1:4, 4:3, 1:3;
45:00
44:04
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Michal Robek bez asistence (6:10).
43:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Lukáš Koukol, asistoval Jakub Hart (5:10).
42:49
Timeout SK Florbal Benešov
42:49
Timeout BLACK ANGELS B
42:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip, asistoval Jakub Kos (5:9).
36:25
Vyloučen hráč Vojtěch Táborský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
34:30
Vyloučen hráč Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání.
32:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tobiáš Truhelka, asistoval Jakub Kocábek (5:8).
30:00
30:00
29:38
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Hart, asistoval Vojtěch Táborský (5:7).
26:30
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jan Slosiarik bez asistence (5:6).
25:45
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Oskar Hamouz, asistoval David Orlík (4:6).
25:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vít Mokoš, asistoval Jakub Hart (3:6).
24:38
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Filip Pilař, asistoval Jan Slosiarik (3:5).
23:35
22:33
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jan Belšán, asistoval Jan Slosiarik (2:4).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vít Novák, asistoval Jakub Kos (1:4).
12:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Lukáš Koukol, asistoval Tomáš Filip (1:3).
12:10
Lukáš Koukol předvádí celý zápas neuvěřitelný výkon a skóruje již druhý gól. Taky bych chtěl být jako on.
10:22
06:36
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Tomáš Kollert, asistoval Ondřej Vitásek (1:1).
01:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tobiáš Truhelka bez asistence (0:1).
01:16
Brankář týmu Benešov předvedl neuvěřitelný save a výhozem pomohl svému týmu k získání prvního bodu zápasu