0:2
1:1
- : -

FBC Žraloci Příbram - FbŠ Bohemians B 3:4pn
9. Bedřich Švec, 15. Bedřich Švec, 34. Dominik Černý - 16. Vojtěch Procházka, 18. Matouš Michalko, 32. Tobiáš Smejkal, N Tobiáš Smejkal; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Unger; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Stanislav Smetana ? - Svatopluk Kněžour ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč Ondřej Kuchta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Kryštof Vobořil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč Bedřich Švec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Tobiáš Smejkal a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč Lukáš Hadač , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
33:40
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Dominik Černý, asistoval Jakub Stulík (3:3).
31:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tobiáš Smejkal, asistoval Kryštof Vobořil (2:3).
30:00
30:00
29:41
Vyloučen hráč Ondřej Kuchta družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za vražení zády.
23:48
Vyloučen hráč Martin Čihák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
17:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matouš Michalko, asistoval Kryštof Vobořil (2:2).
16:54
Vyloučen hráč Lukáš Hadač družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování hokejky.
15:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Matouš Michalko (2:1).
15:00
15:00
14:54
Vyloučen hráč Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:19
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Bedřich Švec, asistoval Ondřej Kuchta (2:0).
08:04
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Bedřich Švec, asistoval Štěpán Böhm (1:0).
05:43
Vyloučen hráč Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Lukáš Unger.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Kryštof Vobořil, Vojtěch Pecha, Jakub Gavenda, Tobiáš Smejkal, Vojtěch Procházka