2:3
2:4
- : -

Sépiáci TEXAS LONGHORNS - BLACK ANGELS C DASTA 4:9
22. Antonín Loučka, 24. David Alchimowicz, 42. Petr Lávička, 45. Šimon Baumruk - 1. Jakub Vávra, 7. Vojtěch Švara, 19. Lukáš Kohout, 21. Vojtěch Švara, 23. Jakub Vávra, 37. Jakub Vávra, 41. Vojtěch Švara, 42. Lukáš Horák, 45. Lukáš Klíma; rozhodčí: Martin Mašín - Andrej Lipan; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:4;
45:00
44:44
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Lukáš Klíma, asistoval Jakub Vávra (4:9).
44:09
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Petr Vobecký (4:8).
42:28
Vyloučen hráč Michael Chochol družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hra na zemi.
41:48
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Lukáš Horák bez asistence (3:8).
41:00
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Lávička, asistoval David Halamíček (3:7).
40:06
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Lukáš Kohout (2:7).
36:07
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Jakub Vávra, asistoval Ondřej Mergl (2:6).
31:04
Vyloučen hráč Lukáš Klíma družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
28:57
Vyloučen hráč František Štíbr družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
23:24
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil David Alchimowicz, asistoval Antonín Loučka (2:5).
22:21
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Jakub Vávra, asistoval Lukáš Klíma (1:5).
21:14
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Antonín Loučka, asistoval František Štíbr (1:4).
20:28
20:13
Vyloučen hráč Marek Šiška družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za špatné střídání.
19:01
Vyloučen hráč František Štíbr družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za bránění ve hře.
18:38
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Lukáš Kohout, asistoval Ondřej Falber (0:3).
15:00
15:00
06:31
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Lukáš Horák (0:2).
00:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS C DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Lubomír Seif, Michael Chochol, Ondřej Mergl, Jakub Vávra, Lukáš Klíma