0:1
3:1
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FT Sokol Praha-Břevnov 3:4pn
34. Jan Vít, 34. Jakub Pouchlý, 45. Adam Sova - 12. Miloš Poživil, 22. Miroslav Repčík, 33. Miloš Poživil, N Ondřej Daniš; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Michal Křivánek ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Lukáš Döme , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Matěj Lankaš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč David Nejezchleba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Ondřej Daniš a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Adam Sova , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:49
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Adam Sova bez asistence (3:3).
44:08
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
44:08
Vyloučen hráč Tomáš Pilař družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:01
Vyloučen hráč Adam Sova družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
33:47
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
33:47
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Pouchlý, asistoval Adam Sova (2:3).
33:15
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jan Vít, asistoval David Křivánek (1:3).
32:35
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Martin Karlovský (0:3).
30:00
30:00
21:14
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Repčík, asistoval Jan Fiedler (0:2).
15:00
15:00
11:15
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil z trestného střílení (0:1).