1:1
0:1
- : -

BLACK ANGELS C DASTA - ACEMA Sparta Praha B 2:3pn
9. Vojtěch Švara, 28. Jakub Vávra - 22. Aleš Hrdina, 36. Michal Kalista, N Jan Sobota; rozhodčí: Martin Mašín - Andrej Lipan; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Tiep Duong Ngoc ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jan Sobota a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jakub Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Zdeněk Šubr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jan Sobota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jakub Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč Jakub Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč Vojtěch Švara , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč Jakub Vávra a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč Ondřej Falber , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:20
Timeout BLACK ANGELS C DASTA
41:26
Vyloučen hráč Jan Sobota družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:17
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za vražení zády.
39:34
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B neproměnil Jakub Svoboda.
35:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michal Kalista, asistoval Aleš Hrdina (2:2).
30:00
30:00
29:53
Vyloučen hráč Vojtěch Švara družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání.
27:40
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Jakub Vávra, asistoval Lukáš Klíma (2:1).
21:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Aleš Hrdina, asistoval Jakub Svoboda (1:1).
15:00
15:00
13:41
Vyloučen hráč David Louda družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost.
08:59
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Michael Chochol (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS C DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Marek Šiška, Ondřej Falber, Vojtěch Švara, Lukáš Horák, Lukáš Kohout