4:1
3:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - FbK TJ Svitavy 7:1
2. Vojtěch Linhart, 2. Michal Kunt, 11. Vojtěch Linhart, 11. Antonín Zikmund, 24. Antonín Zikmund, 25. Jakub Holý, 25. Antonín Zikmund - 5. Jolana Křivková; rozhodčí: Milan Sokol - Štěpán Appl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Slavík ? - Štěpán Rozlívka ?; po třetinách: 4:1, 3:0;
28:00
24:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Antonín Zikmund, asistoval Vojtěch Sobotka (7:1).
24:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jakub Holý, asistoval Adam Chalupa (6:1).
23:31
17:34
Vyloučen hráč Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
14:00
14:00
10:37
10:05
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vojtěch Linhart bez asistence (3:1).
04:23
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jolana Křivková, asistoval Filip Kubánek (2:1).
01:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michal Kunt, asistoval Jakub Holý (2:0).
01:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vojtěch Linhart, asistoval Lukáš Patzelt (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Sokol a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Štěpán Rozlívka; hráči v poli: Jolana Křivková, Lukáš Smékal, Filip Kubánek, Jan Ducháček, Jan Štěrba