2:4
1:2
- : -

Snipers Třebíč B - SK JUVENIS PŘIBYSLAV 3:9
18. Lukáš Janeček, 25. Jonáš Jansa, 32. Filip Nechvátal - 1. Jakub Vrána, 8. David Bratršovský, 10. David Bratršovský, 19. Ctibor Křepinský, 23. David Bratršovský, 24. David Bratršovský, 27. David Bratršovský, 31. David Bratršovský, 34. Radim Sobotka; rozhodčí: Zdeněk Rada - Michal Roudenský; vyloučení: 1 + Adam Korba OS:2 + Michal Krejčí OS; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Daniel Čiháček ? - Matěj Bohuslav ?; po třetinách: 0:3, 2:4, 1:2;
45:00
37:22
Trestné střílení družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV neproměnil Radim Sobotka.
33:49
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval František Malý (3:9).
31:26
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Nechvátal, asistoval Jakub Štelcl (3:8).
30:54
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil David Bratršovský, asistoval Radim Sobotka (2:8).
30:00
30:00
26:02
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil David Bratršovský, asistoval Matěj Sobotka (2:7).
24:08
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jonáš Jansa, asistoval Ondřej Pospíchal (2:6).
23:44
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil David Bratršovský, asistoval Ctibor Křepinský (1:6).
22:08
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil David Bratršovský, asistoval Jakub Vrána (1:5).
18:26
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Ctibor Křepinský, asistoval Radek Havlíček (1:4).
17:07
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Lukáš Janeček, asistoval David Ferda (1:3).
15:00
15:00
13:00
Vyloučen hráč Adam Korba družstva Snipers Třebíč B - osobní trest.
13:00
Vyloučen hráč Michal Krejčí družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV - osobní trest.
11:00
Vyloučen hráč Adam Korba družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nesportovní chování.
11:00
Vyloučen hráč Michal Krejčí družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za nesportovní chování.
09:04
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil David Bratršovský, asistoval Radek Havlíček (0:3).
08:04
Vyloučen hráč Matěj Sobotka družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za hra rukou.
07:15
00:46
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jakub Vrána, asistoval Radim Sobotka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Michal Roudenský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK JUVENIS PŘIBYSLAV: hráči v poli: Radek Havlíček, Radim Sobotka, Jakub Vrána, Ctibor Křepinský, David Bratršovský