3:4
2:2
- : -

FBC Spartak Kaplice - FA Č. Budějovice - RAFANI 5:7
19. Jakub Lattner, 28. Filip Jirkal, 30. Matyáš Mihalik, 32. Matyáš Mihalik, 38. Tomáš Kučera - 12. Martin Štefaník, 17. Václav Křenek, 18. Václav Křenek, 19. Jan Řepa, 21. Vítězslav Macura, 32. Karel Trávníček, 42. Radek Benda; rozhodčí: Šimon Kaluža - Jiří Šustr; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Vávra ? - Dominik Kryeziu ?; po třetinách: 0:1, 3:4, 2:2;
45:00
43:49
Vyloučen hráč Jan Řepa družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za hra rukou.
41:23
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil Radek Benda, asistoval Václav Mikoláš (5:7).
40:57
Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
37:13
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kučera, asistoval Karel Maček (5:6).
31:25
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil Karel Trávníček bez asistence (4:6).
31:16
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Matyáš Mihalik, asistoval Tomáš Dvořák (4:5).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Matyáš Mihalik z trestného střílení (3:5).
27:56
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Filip Jirkal, asistoval Tomáš Dvořák (2:5).
20:29
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil Vítězslav Macura, asistoval Radek Benda (1:5).
18:39
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Lattner, asistoval Matyáš Mihalik (1:4).
18:15
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil Jan Řepa, asistoval Vítězslav Macura (0:4).
17:52
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil Václav Křenek bez asistence (0:3).
16:12
15:00
15:00
11:23
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil Martin Štefaník, asistoval Ondřej Mach (0:1).
10:48
Vyloučen hráč Jakub Janda družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou.