3:0
3:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbK TJ Svitavy 6:1
1. Lukáš Broulík, 5. Jakub Šmíd, 9. Sebastian Filip, 15. Lukáš Broulík, 19. Daniel Víšcák, 23. Matyáš Kvapil - 16. Filip Kubánek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Štěpán Appl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robin Langer 7 - Štěpán Rozlívka 19; po třetinách: 3:0, 3:1;
28:00
22:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Matyáš Kvapil, asistoval Marek Boušek (6:1).
22:05
Vyloučen hráč Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Daniel Víšcák bez asistence (5:1).
15:34
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Filip Kubánek, asistoval Jolana Křivková (4:1).
14:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Lukáš Broulík, asistoval Matyáš Kvapil (4:0).
14:00
14:00
11:00
Po první polovině zápasu, domácí v klidu kontrolují vývoj utkání. Střely: OT -10 x Svitavy 1
08:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Sebastian Filip, asistoval Radim Švejda (3:0).
06:19
Prozatím je hra v režii domácího týmu. Hostující občas pozlobí obranu domácích, ale není to nic vážného.
04:51
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Daniel Víšcák (2:0).
00:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Lukáš Broulík, asistoval Daniel Víšcák (1:0).
00:41
Rychlá kombinace Viščák - Broulík znamená otevření brankového záznamu tohoto utkání.
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Štěpán Rozlívka; hráči v poli: Jan Ducháček, Jan Štěrba, Jolana Křivková, Lukáš Smékal, Filip Kubánek
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A:
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u online přenosu 1. zápasu starších žáků FbK Orlicko - Třebovsko