0:2
0:6
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 2:8
12. Matěj Schöniger, 14. Pavel Hroch - 24. Zdeněk Kyndl, 27. Tomáš Macháček, 34. Jakub Poláček, 36. Zdeněk Kyndl, 37. Matyáš Tejkl, 40. Vojtěch Novák, 41. Tomáš Macháček, 44. Štěpán Kerhart; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Jansa; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera 15 - Tomáš Doležal 14; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:6;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostů: Děkujem soupeři za zápas,střeleckou převahu jsme prolomili až ve 3. třetině.
44:59
Komentář trenéra domácích Jiří Kyška: Půlka zápasu probíhala z naší strany tak, jak jsme si představovali. Soupeře jsme ve dvou třetinách nepouštěli do větších šancí. Po obrdženém 4. gólu se naše hra rozsypala a soupeř zaslouženě zvítězil. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
43:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Štěpán Kerhart, asistoval Tomáš Macháček (2:8).
41:59
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Zdeněk Kyndl (2:7).
39:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jakub Poláček (2:6).
39:53
Vyloučen hráč Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
39:13
Timeout TJ Sokol Jaroměř
38:39
Vyloučen hráč Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Matyáš Tejkl, asistoval Michael Drahoš (2:5).
35:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Vojtěch Novák (2:4).
33:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Lukáš Rolenec (2:3).
30:00
30:00
26:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček bez asistence (2:2).
24:07
Vyloučen hráč Štěpán Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Jakub Poláček (2:1).
19:07
Vyloučen hráč Tadeáš Bahník družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Hroch bez asistence (2:0).
11:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Lukáš Jansa.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Lukáš Rolenec, Jakub Poláček, Vojtěch Novák, David Špaček, Tomáš Macháček