1:0
1:3
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbK Orlicko-Třebovsko 5:3
6. Šimon Vacek, 7. Šimon Vacek, 15. Nikola Brejtrová, 30. Nikola Brejtrová, 39. Nikola Brejtrová - 34. Aleš Rozlívka, 39. Aleš Rozlívka, 44. Aleš Rozlívka; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Březovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 12 - Jonáš Marek 16; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:3;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Byl to těžky zápas. Nastoupila nám jedna lajna starších žáků, která se potřebovala vyhrát. Děkuji soupeřům a hráčům za zápas.
44:59
Komentář trenéra hostů: Děkuji soupeřovi a rozhofčím za utkání. Soupeř zvítězil zejména díky aktivní kombinační hře.
43:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka bez asistence (5:3).
43:44
Vyloučen hráč Vojtěch Křeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
42:11
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
40:14
Vyloučen hráč Vojtěch Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka z trestného střílení (5:2).
38:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nikola Brejtrová, asistoval Šimon Vacek (5:1).
33:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Luboš Kovář (4:1).
30:00
30:00
29:47
24:43
Vyloučen hráč Filip Šalda družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
24:43
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
14:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nikola Brejtrová, asistoval Kamil Hebelka (3:0).
06:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Tomáš Nývlt (2:0).
05:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Václav Sýkora, Radim Urban, Aleš Rozlívka, Vojtěch Rozlívka, Luboš Kovář