3:3
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:7
5. Vojtěch Novák, 7. David Špaček, 18. Tomáš Macháček, 18. Tomáš Macháček, 28. Petr Jeřábek, 35. Tomáš Macháček, 45. Vojtěch Novák - 3. Adam Vejrek, 13. Šimon Vacek, 15. Šimon Vacek, 16. Šimon Vacek, 28. Šimon Vacek, 30. Kamil Hebelka, 42. Adam Vejrek; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Jansa; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Doležal 12 - Vojtěch Petera 23; po třetinách: 2:3, 3:3, 2:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání, vedené v ryhlosti. Zasloužená dělba bodů. Děkujeme soupeři.
44:59
Komentář trenéra hostí: Jednoznačně nejtěžší zápas.Výsoké Mýto má vyrovnaný kádr a pro nás to je důležitý bod. Děkuji soupeři a hráčům.
44:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Tomáš Macháček (7:7).
41:44
Timeout FTC Vysoké Mýto
41:44
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Šimon Vacek (6:7).
34:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Vojtěch Novák (6:6).
33:27
Vyloučen hráč Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:46
Vyloučen hráč Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
29:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kamil Hebelka, asistoval Adam Vejrek (5:6).
27:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Jeřábek, asistoval Michael Drahoš (5:5).
27:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Adam Vejrek (4:5).
26:17
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
17:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval David Špaček (4:4).
17:06
16:57
Vyloučen hráč Vojtěch Křeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
15:43
15:00
15:00
14:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Tomáš Nývlt (2:3).
12:49
06:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Tomáš Macháček (2:1).
04:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jakub Poláček (1:1).
02:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Lukáš Jansa.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Lukáš Rolenec, Jakub Poláček, Tomáš Macháček, Vojtěch Novák, David Špaček