2:3
1:3
- : -

FbK TJ Svitavy - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:6
3. Filip Kubánek, 4. Jolana Křivková, 23. Lukáš Smékal - 4. Patrik Adámek, 9. Daniel Havel, 10. Daniel Havel, 20. Daniel Havel, 23. Jan Dušek, 25. Jan Dušek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Milan Sokol; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Ducháček ? - Jakub Havlíček ?; po třetinách: 2:3, 1:3;
28:00
24:59
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jan Dušek, asistoval Patrik Adámek (3:6).
24:52
Vyloučen hráč Vojtěch Ouřetský družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou.
22:47
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Smékal, asistoval Jan Ducháček (3:5).
22:08
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jan Dušek, asistoval Jan Jiran (2:5).
19:45
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Daniel Havel, asistoval Jan Dušek (2:4).
14:00
14:00
09:57
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Daniel Havel, asistoval David Jakubec (2:3).
08:42
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Daniel Havel, asistoval Jan Jiran (2:2).
06:29
Vyloučen hráč Daniel Havel družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
03:59
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Patrik Adámek, asistoval Jan Jiran (2:1).
03:06
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jolana Křivková, asistoval Štěpán Rozlívka (2:0).
02:09
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Filip Kubánek, asistoval Lukáš Smékal (1:0).
00:17
Vyloučen hráč Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Milan Sokol.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jan Ducháček; hráči v poli: Štěpán Rozlívka, Jan Štěrba, Jolana Křivková, Lukáš Smékal, Filip Kubánek