0:2
- : -
IBK Holice

FBC LETOHRAD Orel Orlice - IBK Holice  2:4
1. Jan Faltus, 10. Nikolas Brdíček - 9. Michal Fliger, 11. Jaroslav Tošovský, 19. Michal Fliger, 22. Jaroslav Tošovský; rozhodčí: Ondřej Slabý - Adam Starý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Bureš ? - Filip Procházka ?, David Valenta ?; po třetinách: 2:2, 0:2;
28:00
24:59
Novák se ještě mohl zapsat do listiny střelců, ale míček do prázdné brány doletěl až po zaznění sirény.
24:05
Timeout IBK Holice
22:51
Vyloučen hráč Vojtěch Maroši družstva IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání.
21:36
Branku družstva IBK Holice vstřelil Jaroslav Tošovský, asistoval Matěj Krám (2:4).
21:36
Tošovský obehrál sám sebe, ale Krám mu míček vrátil a hostující hráč číslo 51 krásnou střelou tahem posílá Holice do dvoubrankového vedení:
19:57
Fligerův útok na hattrick končí vysoko nad bránou. Ještě že má hala strop, jinak bychom lovili míček na parkovišti.
18:53
Branku družstva IBK Holice vstřelil Michal Fliger, asistoval Tomáš Machatý (2:3).
18:53
Fliger zablokoval přihrávku z rohu a míček umístil k bližší tyči. Holice poprvé v utkání vedou.
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Valenta družstva IBK Holice
14:00
14:00
10:59
Branku družstva IBK Holice vstřelil Jaroslav Tošovský, asistoval Radim Novák (2:2).
10:59
Letohrad špatně rozehrál volný úder 5 vteřin před koncem první třetiny, holičtí toho využili, získali volný úder pro sebe a vteřinu před koncem první části srovnávají na 2:2.
10:22
Matěj Tlučhoř inkasoval tvrdý hit.
09:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Nikolas Brdíček, asistoval Martin Vicenec (2:1).
09:25
Letohrad si po sehraném volném úderu bere vedení zpět.
08:49
08:49
Michal Fliger dává i ve dnešním druhém utkání gól a opět z dorážky. Máme vyrovnáno!
06:16
Holice jsou ve velkém tlaku, gól však ne a ne padnout.
04:21
Domácí přesilovku nevyužili.
02:21
Vyloučen hráč David Machatý družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:51
T. Machatý ani Novák backhandem nedostali míček do brány.
00:16
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Martin Vicenec (1:0).