4:6
1:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko B - FbC Hradec Králové C 5:7
1. František Vaňous, 4. Tomáš Vaňous, 5. Jiří Štika, 11. Erik Borek, 19. Tomáš Vaňous - 6. Karel Franc, 8. Jan Hlávka, 9. Štěpán Vachoušek, 10. Šimon Machačka, 11. Jiří Krček, 13. Jiří Krček, 17. Jakub Šiml; rozhodčí: Martin Korunka - Matěj Denemark; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kolář ? - Dominik Janeček ?; po třetinách: 4:6, 1:1;
28:00
27:26
Vyloučen hráč Tomáš Vaňous družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hrubost.
18:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Tomáš Vaňous bez asistence (5:7).
16:59
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Šiml, asistoval Jan Hlávka (4:7).
14:00
14:00
12:01
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jiří Krček, asistoval Jan Hlávka (4:6).
10:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Erik Borek, asistoval Petr Marhold (4:5).
10:04
09:00
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Šimon Machačka, asistoval Jakub Vejs (3:4).
08:40
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Štěpán Vachoušek, asistoval Karel Franc (3:3).
07:59
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jan Hlávka, asistoval Jiří Krček (3:2).
05:15
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Karel Franc, asistoval Vítězslav Bělina (3:1).
04:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Jiří Štika bez asistence (3:0).
03:43
00:50
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil František Vaňous bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Matěj Denemark.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C: brankář: Dominik Janeček; hráči v poli: Jakub Vejs, Tomáš Munzar, Sebastian Jandík, Filip Talavášek, Šimon Machačka