2:5
1:7
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko B - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:12
9. Erik Borek, 14. Erik Borek, 19. Erik Borek - 4. Ondřej Hnízdil, 7. Matouš Morávek, 7. Hynek Nývlt, 10. Jakub Máslo, 11. Šimon Karlík, 17. Hynek Nývlt, 18. Tomáš Chleborád, 19. Hynek Nývlt, 26. Jakub Máslo, 26. Ondřej Hnízdil, 26. Matouš Morávek, 28. Ondřej Hnízdil; rozhodčí: Kateřina Koucká - Matěj Denemark; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kolář ? - Jan Soukup ?; po třetinách: 2:5, 1:7;
28:00
27:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Hnízdil, asistoval Jakub Máslo (3:12).
25:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Morávek, asistoval Šimon Karlík (3:11).
25:14
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Hnízdil, asistoval Hynek Nývlt (3:10).
25:00
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Máslo, asistoval Ondřej Hnízdil (3:9).
18:43
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt, asistoval Václav Moravec (3:8).
18:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Erik Borek, asistoval Filip Kolář (3:7).
17:18
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Tomáš Chleborád, asistoval Matouš Morávek (2:7).
16:20
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt, asistoval Ondřej Hnízdil (2:6).
14:07
Vyloučen hráč Jiří Štika družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:00
14:00
13:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Erik Borek, asistoval Jiří Štika (2:5).
11:57
Vyloučen hráč Filip Mareš družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
10:44
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík, asistoval Matouš Morávek (1:5).
09:07
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Máslo, asistoval Hynek Nývlt (1:4).
08:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Erik Borek, asistoval Tomáš Vaňous (1:3).
06:50
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt bez asistence (0:3).
06:34
03:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Koucká a Matěj Denemark.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Jan Soukup; hráči v poli: Tereza Turková, Václav Moravec, Ondřej Hnízdil, Jakub Máslo, Hynek Nývlt