2:1
2:1
- : -

HAGA Pardubice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 4:2
4. Daniel Pravec, 8. Patrik Belej, 15. Jakub Vašina, 22. Martin Born - 5. Ondřej Časta, 15. Jiří Festa; rozhodčí: Lukáš Filípek - Jana Uhlířová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Charvát ? - Petr Pihýr ?; po třetinách: 2:1, 2:1;
28:00
23:18
Vyloučen hráč David Smutný družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za bránění ve hře.
21:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Born bez asistence (4:2).
14:38
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Jiří Festa, asistoval Ondřej Časta (3:2).
14:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jakub Vašina, asistoval Daniel Pravec (3:1).
14:00
14:00
07:49
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Patrik Belej, asistoval Daniel Pravec (2:1).
05:55
Vyloučen hráč Jiří Festa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování.
04:49
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Ondřej Časta, asistoval Tereza Durdisová (1:1).
03:25
Vyloučen hráč Jakub Vašina družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
03:05
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec, asistoval Patrik Belej (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Jana Uhlířová.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou: brankář: Petr Pihýr; hráči v poli: Tereza Durdisová, Milan Dvořák, David Benisch, Ondřej Časta, Adam Šmída