3:5
1:1
- : -

Florbal Chomutov B - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:9
6. Adam Manas, 18. Adam Manas, 22. David Šůs, 30. Martin Pretl, 39. Adam Manas - 6. Jakub Raiminius, 10. Rostislav Pleticha, 12. Matěj Hruštinec, 16. Tomáš Kolodziej, 17. Lukáš Kaprhál, 18. Martin Dvořák, 19. Jakub Raiminius, 28. Rostislav Pleticha, 44. Jakub Raiminius; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Fiala 12 - Lukáš Vostárek 18; po třetinách: 1:3, 3:5, 1:1;
44:35
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
43:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Jan Vokáč (5:9).
43:02
Timeout Florbal Chomutov B
43:02
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi.
40:20
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:25
Vyloučen hráč David Mikulec družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:55
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Manas, asistoval David Šůs (5:8).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Martin Pretl bez asistence (4:8).
27:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Tomáš Kolodziej (3:8).
21:39
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil David Šůs, asistoval Adam Gondek (3:7).
18:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Rostislav Pleticha (2:7).
17:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák bez asistence (2:6).
17:05
16:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál bez asistence (1:5).
15:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Rostislav Pleticha (1:4).
15:00
15:00
11:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec bez asistence (1:3).
09:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Jan Vokáč (1:2).
05:31
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Manas, asistoval Adam Gondek (1:1).
05:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Michal Libecait, Jakub Raiminius, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Rostislav Pleticha
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Martin Pretl, Adam Manas, Tomáš Hennrich, Adam Gondek, David Šůs