2:3
0:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:5
14. Miroslava Nováková, 16. Michaela Blovská, 32. Petra Budská, 37. Klára Zelinková - 5. Laura Vytrhlíková, 17. Karolína Slavíková, 21. Laura Vytrhlíková, 23. Karolína Slavíková, 29. Nela Havlínová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 10 - Sandra Rampasová 10; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:0;
60:00
Střely 3. třetina: Texas 3, Litvínov 5
60:00
Střely celkem: Texas 14, Litvínov 15
60:00
Komentář trenéra domácích pana Daniela Škvora: Zbytečná vyloučení a prospaný úvod druhé třetiny nás dnes stál body. Na zítra budeme lépe připravení a uděláme před nucenou pauzou 3 body. Díky všem za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Vadima Všetula: Nekřesťanský čas v nekřesťanské době. Pro nás je výhra, že jsme sem vůbec přijeli a to dost v okleštěné sestavě. Soupeř dnes hrál hodně zajímavě takticky, což potěší a nutí nás něco na to vymyslet. Hráli jsme ale dobře a powerplay v 6 bylo famózní, Snad si aspoň v týdnu zaběháme a snad i zahrajeme. Vše hlavně zdraví. Ala homora
60:00
59:59
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
59:09
Timeout TEXAS LONGHORNS
56:56
Vyloučen hráč Andrea Svobodová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za špatné střídání.
45:29
Vyloučen hráč Klára Zelinková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely 2. třetina: Texas 6, Litvínov 5
40:00
36:28
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Emma Šlopková (4:5).
31:16
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petra Budská bez asistence (3:5).
28:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Laura Vytrhlíková (2:5).
27:15
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:19
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (2:4).
20:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Nela Havlínová (2:3).
20:00
20:00
Střely 1. třetina: Texas 5, Litvínov 5
20:00
18:52
Vyloučen hráč Michaela Blovská družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
16:10
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (2:2).
15:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Kateřina Vránová (2:1).
13:37
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Miroslava Nováková, asistoval Petra Budská (1:1).
10:30
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
04:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Petr Bína.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Sandra Rampasová; hráči v poli: Klára Svobodová, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Emma Šlopková, Kateřina Vránová, Michaela Blovská, Klára Zelinková