3:3
3:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:5
18. Lucie Vacková, 31. Markéta Kabešová, 33. Veronika Šraierová, 37. Adéla Kubátová, 41. Andrea Dostálová, 53. Andrea Dostálová, 57. Táňa Pospíšilová - 5. Natálie Jirková, 21. Natálie Jirková, 21. Stela Lukovská, 33. Adéla Procházková, 43. Lucie Zemanová; rozhodčí: Jan Koutník - Petr Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 9 - Kateřina Pokorná 10; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:1;
60:00
59:59
střely: 7:5
59:59
komentář trenéra hostů Jana Skály: Vyrovnané utkání po celou dobu. Troufám si tvrdit, že jsme byli po více času lepším týmem. Bohužel dvě chybičky rozhodly zápas. Díky všem za zápas a hlavně zdraví!
59:59
komentář trenéra domácích Tomáše Mendla: po ospalem začátku jsme se probrali a makat. Pochvala pro holky za bojovný výkon až do konce. Děkuji soupeři a přeji štěstí do dalších zápasů
59:00
Streamujeme živě!
58:03
Vyloučen hráč Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:28
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:01
Hosté hrají v šesti bez golmanky.
56:24
A tímto skončila naše divácká soutěž! Nikdo netrefil správný výsledek! Všem ale díky za účast! Nás to bavilo, doufáme, že i vás...
56:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová, asistoval Lucie Vacková (7:5).
55:56
Už se rozeřvali i trenéři na obou střídačkách... Pořadatelka Tereza se snaží emoce klidnit pohodovou hudbou, ale moc to nepomáhá. Ani jeden z týmů nevidí, neslyší... Má to grády, vážení!
54:45
Sprinterský souboj Faťunová x Kubátová vyhrává Kubátová, čímž zachraňuje situaci!
54:00
Teď je to teda okolo brány hostí horké!
53:40
Hrnečková v brutální šanci, kterou brutálně spálila....
52:02
A zase to bylo jako ťuk-ťuk-ťuk-gól... Pěkný :-)
52:01
Dostálová má dnes narozeniny a nadělila si už druhý gól!
52:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Monika Hrnečková (6:5).
48:48
Je zajímavé, že čím více je zápas napínavý, tím více hráčky zvyšují hlasovou polohu... Tahle frekvence začíná být pro mé uši jen těžko snesitelná.
47:14
Do rohu nevidím, ale slyším odtud šílený hluk, mantinely se bortí, florbalky mlátí o sebe... Aha, to si jen Kabešová P. zjednává respekt.
46:40
Radostová se rozmáchla ke střele, ale pokus jí překazil les soběslavských florbalek.
45:40
Lukovská střílí z dálky, ale taky nad...
45:15
Šraierová je dneska při chuti, zasloužila by si dát gól.
44:47
V divácké soutěži máme posledního účastníka se šancí na výhru! Tipuje 6:5! Tak uvidíme!
44:24
A je po přesilovce.
43:52
Viděli jsme několik hezkých pokusů o gól v přesilovce. Zatím ale bez výsledku.
42:19
Procházková sedí za hru na zemi a uznává, že chybička se vloudila... Úsměv na tváři ji ale neopouští.
42:18
Vyloučen hráč Adéla Procházková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi.
42:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lucie Zemanová, asistoval Kristýna Novotná (5:5).
42:00
Hm, sem je přechválila...
41:22
Nevím, co soběslavští trenéři holkám v šatně řekli, ale evidentně to zabírá!
40:17
Wow! Tohle byla velká paráda! Trojúhelníky - jako Barcelona!
40:16
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Adéla Kubátová (5:4).
40:01
V divácké soutěži nám přislo překvapivě mnoho tipů! Ve hře ale po skončení druhé časti zůstávají pouze tři, jejichž výsledky jsou stále možné!
38:47
Teď je to takové opravdu docela vyrovnané...
36:28
Kubátová výjimečně střílí přesně do brány!
36:27
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (4:4).
36:01
Faťunová sama na bránu... Náhle ale přiskočí Svobodová a chladnokrevně a čistě ji obírá o míč. Hezké!
34:53
Ségra na ségru... Kabešky spolu rozehrály, ale Petra střílí vysoko nad...
34:29
Začíná to být dost urputné! Soupeři si nic nedarují, emoce bouří...
32:30
Karásková na Procházkovou a tentokrát se raduje opět Sparta!
32:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adéla Procházková, asistoval Kristýna Karásková (3:4).
32:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová bez asistence (3:3).
32:04
Rozehrávka domácích před bránou soupeře. Než se stačila Sparta rozkoukat, Šraierová přišla k míčku, plácla do něj, a je to gól!
30:10
Vacková trefuje tyč!
30:01
Šraierová našla Kabešovou M. a je to gól! Volejte sláva a tři dny se radujte! ...Pět dní se radujte!...Ale hlavně u toho nezpívejte!
30:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Veronika Šraierová (2:3).
28:15
K vidění je docela hezký florbal, ale chybí tomu ta správná atmosféra... Bez vás to není ono!
26:06
Vyloučen hráč Michaela Tyllerová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
26:06
Začíná přesilová hra domácích. Držte pěsti, ať snížíme pražský náskok.
24:12
Chystáme se chvíli streamovat živě na FB stránku Florbal Soběslav! Sledujte nás!
23:15
Ale i Soběslav o pauze dobře posvačila - trenér Mendl slaví narozeniny a donesl lákavě vyhlížející proviant.
22:24
Děkuji divákům za první příspěvky do naší soutěže!
20:53
Hm, Sparta si asi o pauze dala nějakou vydatnou sváču... Vlítli na nás jako blázni!
20:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Stela Lukovská, asistoval Julie Faťunová (1:3).
20:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Natálie Jirková, asistoval Kateřina Radostová (1:2).
20:01
Protože tu nemáme diváky, je tu trochu nuda. Proto vyhlašujeme soutěž! Kdo si tipne správný výsledek dnešního utkání (základní hrací část), získá dárek od Florbal Soběslav! Své odpovědi posílejte během druhé třetiny na můj messenger (Jana Pavlíková).
20:00
20:00
19:59
střely: 4:5
19:20
Kapitánka Kubátová je červená jak rak. Asi se stydí za své sekání.
19:19
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
17:58
Matky si odskočily od kočárků a na hřišti jsou vidět! Kabešová M. na Vackovou, ta vymetá pavučiny parádní střelou!
17:57
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Markéta Kabešová (1:1).
15:51
Juniorka Sladovníková se obratně procpala do úniku, bohužel se k ní po nepřesné nahrávce Morové míček nedostal.
15:05
Lukovská se nebezpečně motala kolem brány domácích. Nakonec ale byla zneškodněna.
12:00
Krásná sehrávka Kubátové, Hrnečkové a Vackové. Gól z toho ale není!
11:20
Dostálová ve velké šanci! Střela jí ale úplně dobře nesedla.
10:32
Komentář pořadatelky Terezy: "Jsou na těch nohách rychlý jak sviň." (o Spartě)
09:28
Kabešová P. opět v centru dění. Tentokrát kosila nepřátele i přátele v předbrankovém prostoru hlava nehlava... Na střídačku odchází s výrazem bolesti i uspokojení.
08:08
Karásková se pokusila oblafnout Kabešovou P. Malá Kabeška se ale jen tak nedá!
07:48
Sparta ve třech na jednu. Střela nad bránu.
06:54
Hrnečková se snažila procpat do šance, ale byla nekompromisně zastavena sparťanskou obranou.
04:36
Jirková celkem bez větších komplikací překonala domácí obranu i brankářku.
04:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Natálie Jirková, asistoval Denisa Vajdlová (0:1).
02:21
Právě je na hřišti úderná lajna matek - Pospíšilová, Vacková, Kabešová M.! Návrat legend!
01:04
Kozáková už musela zasahovat. Míček nebezpečně hopsal v brankovišti.
00:32
A jedém! Zatím opatrné na obě strany.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Michaela Tyllerová, Kristýna Karásková, Natálie Jirková, Adéla Procházková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Veronika Šraierová, Markéta Svobodová, Adéla Kubátová, Monika Hrnečková, Andrea Dostálová